Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 375 krtil 641 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 324 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana K Intense Eau de Parfum Spray 50ml
375 kr
Til butik
Dolce & Gabbana K Intense Eau de Parfum Spray 50ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana K Intense er en fængslende duft, der fejrer mandens styrke med kraftfulde citrusnoter og et hjerte af krydrede, varme ingredienser. Den varme base af cedertræ og patchouli giver duften en intens og raffineret afslutning - perfekt til den moderne mand.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971187904
EAN: 8057971187904
Varenr.: 3320668
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana K Eau De Parfume Intense 50ml
-20%500 kr
Før 625 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Intense EdP (50 ml)
-27%597 kr
Før 820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Intense EdP (50 ml) billede

Produktinformation

K by Dolce& Gabbana Eau de Parfum Intense er en kraftfuld, karismatisk og maskulin duft som kombinerer en forførende og læderagtig træakkord med noter af safran og figen. DESIGNET K by Dolce& Gabbana Eau de Parfum Intense har samme flakon- og topdesign som den originale duft, K Eau de Parfum, mens den elegante midnatsblå nuance skildrer den nye duft. K by Dolce& Gabbana Eau de Parfum Intense: En duft som afspejler en meget kraftfuld og karismatisk ånd. Daphne Bugey har skabt duften eksklusivt for Dolce& Gabbana. TOP Duften åbner sig med en krydret akkord af safran. HJERTE Hjertet bærer på en cremet figenessens. BASE En dyb og sensuel base med lædernoter skaber en uforglemmelig duft. Safran: Varm og krydret. Figen: Cremet og uimodståelig. Læder: Dristig og elegant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til ham
Vægt: 236g
Artikel nr.: 58359
EAN: 8057971187904
Varenr.: B089092
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana K Pour Homme Intense EDP 50 ml
-25%615 kr
Før 820 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana K by Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum 50 ml
615 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml
641 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK375 kr414 krKøb
2Cocopanda DK500 kr500 krKøb
3Bangerhead DK597 kr597 krKøb
4NiceHair.dk615 kr615 krKøb
5Lyko DK615 kr615 krKøb
6NordicFeel DK641 kr641 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 645 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Dolce & Gabbana K By Dolce&Gabbana Intense Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026375 kr29 kr (8%)
29. maj 2026346 kr29 kr (8%)
27. maj 2026375 kr41 kr (12%)
26. maj 2026334 kr37 kr (10%)
25. maj 2026371 kr29 kr (8%)
24. maj 2026342 kr33 kr (9%)
23. maj 2026375 kr41 kr (12%)
21. maj 2026334 kr25 kr (7%)
20. maj 2026359 kr24 kr (7%)
13. maj 2026335 kr42 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret