Gå til hovedindhold

Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032489221
Pris fra 3.518 krtil 4.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 601 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.924 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3518 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS 12-porte Gigabit Ethernet PoE+
3.518 kr
Til butik
DIGITUS 12-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

DIGITUS - Switch - industriel, L2 - Administreret - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombi Gigabit Ethernet/Gigabit SFP - DIN monterbar på skinne - PoE+

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-651145
EAN: 4016032489221
Varenr.: 1001633312
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå
-0%3.521 kr
Før 3.521,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå billede

Produktinformation

Blæserløst aluminiumskabinet, fungerer fra -40 til 75 °C til barske miljøer Otte Gigabit kobberporte plus fire combo SFP-uplinks til fleksible forbindelser L2-administration med protokol-, MAC-, voice- og private VLAN Indbygget sikkerhed, DHCP snooping, ARP-inspektion, RADIUS og SSH 6 kV overspændingsbeskyttelse og 12-55 V DC-indgang til ustabile strømmiljøer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-651145
EAN: 4016032489221
Varenr.: 5011352454
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS - switch - industrial L2 - 12 ports - Managed
3.757 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS Industrial 8+4 L2 administreret Gigabit Ethernet-switch
4.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS Industrial 8+4 L2 administreret Gigabit Ethernet-switch
4.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.518 kr3.518 krKøb
2Dustin DK3.521 kr3.607,25 krKøb
3Proshop DK3.757 kr3.757 krKøb
4Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
5Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå i 126 dage. Laveste pris i perioden er 2.909 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 3.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.117 kr.

Den nuværende pris på 3.518 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Digitus Dn-651145 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.518 kr3 kr (0%)
28. maj 20263.521 kr9 kr (0%)
27. maj 20263.530 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.542 kr24 kr (1%)
24. maj 20263.566 kr24 kr (1%)
22. maj 20263.590 kr24 kr (1%)
20. maj 20263.614 kr15 kr (0%)
19. maj 20263.629 kr9 kr (0%)
18. maj 20263.638 kr12 kr (0%)
17. maj 20263.650 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret