Gå til hovedindhold

DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ

DeWALTRedskaberEAN: 5054905284114
Pris fra 1.041 krtil 1.299 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.033 kr 8. apr.

Sammenlign priser på DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1041 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCW200N-XJ Rystepudser
1.041 kr
Til butik
DeWALT DCW200N-XJ Rystepudser billede

Produktinformation

DeWALT DCW200N-XJ - Kredsløbssliber - ledningfri - 1/4 sheet

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCW200N-XJ
EAN: 5054905284114
Varenr.: 998503917
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rystepudser DeWALT DCW200N-XJ 1/4-ark, ledningsfri
-28%1.159 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rystepudser DeWALT DCW200N-XJ 1/4-ark, ledningsfri billede

Produktinformation

DeWALT DCW200N-XJ - Kredsløbssliber - ledningfri - 1/4 sheetGenereltFunktioner: Børsteløs motor, håndfladegripHastighed: 8000 - 13500 opmProdukttype: Kredsløbssliber - ledningfri - 1/4 sheetDiverseGaranti: 3 årInkluderet tilbehør: Støvpose, hullemaskineStøj og vibration: Vibration - 3.8 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydstyrke - 76 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Lydtryk - 87 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A)...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Rystepudsere
Vægt: 1.35g
EAN: 5054905284114
Varenr.: 1809560
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rystepudser DeWALT DCW200N-XJ 1/4-ark, ledningsfri
-27%1.179 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rystepudser DeWALT DCW200N-XJ 1/4-ark, ledningsfri billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Rystepudsere
Vægt: 1.35g
EAN: 5054905284114
Varenr.: 1809560
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt orbital sander 18V BL 108x115mm b.a/l
1.228 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCW200N-XJ Rystepudser
1.289 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.041 kr1.041 krKøb
2Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.228 kr1.228 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6Homeshop DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ

PriceData har fulgt prisen på DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 1.072 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 1.041 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for DeWALT 18V XR Rystepudser 1/4, Wtc,Løs Enhed - DCW200N-XJ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.041 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.037 kr4 kr (0%)
30. apr. 20261.041 kr11 kr (1%)
25. apr. 20261.052 kr11 kr (1%)
15. apr. 20261.041 kr8 kr (1%)
8. apr. 20261.033 kr8 kr (1%)
27. mar. 20261.041 kr11 kr (1%)
5. mar. 20261.052 kr20 kr (2%)
21. feb. 20261.072 kr20 kr (2%)
20. feb. 20261.052 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret