Gå til hovedindhold

Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed

DeWALTRedskaberEAN: 5035048739969
Pris fra 1.370 krtil 1.956,51 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 586,51 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.341 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1370 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt 18V XR rundsav Ø165mm u. batteri
1.370 kr
Til butik
DeWalt 18V XR rundsav Ø165mm u. batteri billede

Produktinformation

DeWalt 18V XR rundsav med Ø165mm klinge og ekstra skæredybde Professionel Dewalt rundsav på batteri Rundsaven har et ergonomisk gummigreb, og et ekstra håndgreb, hvilket øger komforten ved brug af maskinen.Skal der skæres i gering eller justeres dybden af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Save
Størrelse: Ø165mm
EAN: 5035048739969
Varenr.: 881414223
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Circular Saw
1.454 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rundsav XR DCS565N 165x20mm 18V Solo
1.462 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS565N-XJ, 2400 W, 2,8 kg, 1 stk
1.477 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed
1.750 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Rundsav XR DCS565N 165x20mm 18V Solo
1.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCS565N 18V rundsav 165 mm - kulfri XR
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCS565N 18V rundsav 165 mm - kulfri XR
1.819 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR rundsav DCS565N-XJ, 55 mm
1.956,51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj1.370 kr1.370 krKøb
2Proshop DK1.454 kr1.454 krKøb
3CompuMail DK1.462 kr1.462 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.477 kr1.477 krKøb
5Homeshop DK1.750 kr1.750 krKøb
6Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
7Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
8Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
9EL-GROSSISTEN1.956,51 kr1.956,51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed

PriceData har fulgt prisen på Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.314 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.387 kr.

Den nuværende pris på 1.370 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Dewalt DCS565N-XJ Kulfri 18v Xr Li-ion Rundsav, Løs Enhed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.370 kr73 kr (5%)
6. maj 20261.443 kr6 kr (0%)
5. maj 20261.449 kr22 kr (2%)
4. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.427 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.428 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.429 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.428 kr2 kr (0%)
25. apr. 20261.430 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret