Gå til hovedindhold

Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr

DeWALTRedskaberEAN: 5035048392782
Pris fra 382 krtil 573,6 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191,6 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt XR batteri 18V 4,0Ah
382 kr
Til butik
DeWalt XR batteri 18V 4,0Ah billede

Produktinformation

DeWalt XR batteri 18V 4,0Ah er et letvægtbatteri som passer til alt dit DeWalt XR værktøj. Specifikationer for DeWalt XR batteri 18V 4,0Ah: Teknologi: Li-ion Batterispænding: 18V Amperer: 4,0Ah Antal: 1stk Leveres i papemballage Tip: Det anbefales altid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 18V 4,0Ah
EAN: 5035048392782
Varenr.: 881414981
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT XR DCB182 Batteri Li-ion 4Ah
459 kr
Til butik
DeWALT XR DCB182 Batteri Li-ion 4Ah billede

Produktinformation

DeWALT XR DCB182 Batteri Litiumion 4Ah Opgrader dit værktøjspark med DeWALT XR DCB182 Batteriet, et kraftfuldt litiumionbatteri med en kapacitet på 4Ah. Dette batteri er designet til at levere enestående ydelse og holdbarhed, hvilket gør det til den ideel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Batterier
EAN: 5035048392782
Varenr.: 99701
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr
460 kr
Til butik
Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr billede

Produktinformation

DEWALT DCB182 LI-ION BATTERI 18V 4,0AH XR   DEWALTs XR 4,0 Ah Li-Ion batteri-teknologi giver øget køretid og optimeret kraft til hurtigt at færdiggøre opgaven LED-indikator til angivelse af batteriets opladningsstatus Letvægtsdesign giver brugeren opgraderet 18V kraft uden at øge størrelsen eller vægten i forhold til et 18V 3,0Ah XR Li-Ion batteri Ingen hukommelse og stort set ingen selvafladning sikrer maksimal produktivitet og kort uproduktiv tid Kompatibelt med alt DEWALTs 18V XR Li-Ion-væ...

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Dewalt lader/radio
Vægt: 1g
Artikel nr.: DCB182
EAN: 5035048392782
Varenr.: 1581362
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18v xr 4,0ah batteri
464 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCB182 - Batteri - Li-Ion - 4 Ah
470 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR-batteri, 4,0 Ah
573,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj382 kr382 krKøb
2Ultrashop459 kr459 krKøb
3Homeshop DK460 kr460 krKøb
4Proshop DK464 kr503 krKøb
5CS MEGASTORE DK470 kr509 krKøb
6EL-GROSSISTEN573,6 kr573,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr

PriceData har fulgt prisen på Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr i 179 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Dewalt Dcb182 Li-ion Batteri 18v 4,0ah Xr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026382 kr7 kr (2%)
26. maj 2026375 kr6 kr (2%)
23. maj 2026381 kr1 kr (0%)
22. maj 2026382 kr7 kr (2%)
19. maj 2026375 kr7 kr (2%)
16. maj 2026382 kr7 kr (2%)
15. maj 2026375 kr7 kr (2%)
10. maj 2026382 kr7 kr (2%)
9. maj 2026375 kr6 kr (2%)
7. maj 2026381 kr16 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret