Gå til hovedindhold

Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite

DellComputerkomponenterEAN: 5397184977002
Pris fra 5.099 krtil 7.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.320 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.043 kr 18. maj

Sammenlign priser på Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5099 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 14 Essential PV14250 - 14" | Intel® Core™ 7 150U | 16GB | 512GB
5.099 kr
Til butik
Dell Pro 14 Essential PV14250 - 14" | Intel® Core™ 7 150U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ 7 150U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA) 60Hz), Wifi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 3Y6TN
EAN: 5397184977002
Varenr.: 3408089
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite
5.403 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro 14 Essential PV14250 14 1920 x 1200 (WUXGA) 150U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
5.899 kr
Til butik
Dell Pro 14 Essential PV14250 14 1920 x 1200 (WUXGA) 150U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

DELL Pro 14 Essential PV14250 Laptop Oplev hastighed og effektivitet med DELL Pro 14 Essential PV14250, en bærbar computer designet til både arbejde og underholdning. Udstyret med en kraftfuld Intel Core 7 150U processor, leverer denne laptop imponerend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 5397184977002
Varenr.: 110348
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro 14 Essential PV14250 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 150U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
5.999 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 14 Essential Intel Core 7 16gb 512gb 14 tommer
6.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar computer Dell Pro 14 Essential PV14250 - 14" - Intel Core 7 150U - 16 GB RAM - 512 GB SSD
-3%7.399 kr
Før 7.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar computer Dell Pro 14 Essential PV14250 - 14" - Intel Core 7 150U - 16 GB RAM - 512 GB SSD
-3%7.419 kr
Før 7.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.099 kr5.099 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.403 kr5.403 krKøb
3Ultrashop5.899 kr5.899 krKøb
4CompuMail DK5.999 kr5.999 krKøb
5Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
6Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
7Vivas DK7.419 kr7.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.802 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 5.354 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.070 kr.

Den nuværende pris på 5.099 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Dell Pro 14 Essential PV14250 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / op til 5.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6 - carbon-sort - BTS - med 1 Year Basic Onsite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20265.099 kr56 kr (1%)
18. maj 20265.043 kr56 kr (1%)
4. maj 20265.099 kr56 kr (1%)
18. apr. 20265.043 kr56 kr (1%)
17. apr. 20265.099 kr96 kr (2%)
14. apr. 20265.195 kr32 kr (1%)
11. apr. 20265.227 kr128 kr (3%)
26. feb. 20265.099 kr200 kr (4%)
22. feb. 20264.899 kr328 kr (6%)
17. feb. 20265.227 kr328 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret