Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387492284
Pris fra 3.448 krtil 4.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 951 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.334 kr 16. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3448 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro - Ultra 5 - 0GB / 0TB
3.448 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro - Ultra 5 - 0GB / 0TB billede

Produktinformation

Barebone, mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz, RAM 0 GB, Intel Arc Graphics, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, sort

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR0062-M00060
EAN: 4711387492284
Varenr.: 3252650
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I Mini PC Core Ultra 5 125H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
3.543 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I Mini PC Core Ultra 5 125H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0062-M00060
EAN: 4711387492284
Varenr.: 1001935027
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort
4.110 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Core Ultra 5 125h Slim (no Cord) 125h Barebone
4.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.448 kr3.448 krKøb
2CompuMail DK3.543 kr3.543 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.110 kr4.110 krKøb
4Dustin DK4.399 kr4.485,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.334 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 3.922 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.664 kr.

Den nuværende pris på 3.448 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU500000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 5 125H / op til 4.5 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.448 kr81 kr (2%)
22. maj 20263.367 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.368 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.369 kr6 kr (0%)
19. maj 20263.375 kr39 kr (1%)
17. maj 20263.336 kr2 kr (0%)
16. maj 20263.334 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.335 kr1 kr (0%)
10. maj 20263.336 kr30 kr (1%)
8. maj 20263.366 kr34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret