Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387496763
Pris fra 5.048 krtil 6.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.826 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5048 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv
5.048 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: 90AR0051-M000E0
EAN: 4711387496763
Varenr.: 20728386
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I Mini PC Core Ultra 9 185H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
5.049 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I Mini PC Core Ultra 9 185H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0051-M000E0
EAN: 4711387496763
Varenr.: 1001935022
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro+ - Ultra 9 - 0GB / 0TB
5.446 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro+ Core Ultra 9 185h (no Cord) 185h Barebone
6.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.048 kr5.048 krKøb
2CompuMail DK5.049 kr5.049 krKøb
3Proshop DK5.446 kr5.446 krKøb
4Dustin DK6.874 kr6.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv i 110 dage. Laveste pris i perioden er 5.048 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 6.356 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.953 kr.

Den nuværende pris på 5.048 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro+ RNUC14RVSU900000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 9 185H / op til 5.1 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.048 kr24 kr (0%)
28. maj 20265.072 kr24 kr (0%)
27. maj 20265.096 kr1 kr (0%)
26. maj 20265.097 kr23 kr (0%)
25. maj 20265.120 kr1 kr (0%)
24. maj 20265.121 kr23 kr (0%)
23. maj 20265.144 kr138 kr (3%)
22. maj 20265.282 kr25 kr (0%)
21. maj 20265.307 kr1 kr (0%)
20. maj 20265.306 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret