Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

ASUSTeK COMPUTERComputerkomponenterEAN: 4711387492260
Pris fra 2.404 krtil 2.874 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.130 kr 20. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2404 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
2.404 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0062-M00040
EAN: 4711387492260
Varenr.: 1001935025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort
2.451 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core 3 100U
2.512 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core 3 100U billede

Produktinformation

PC barebone, der leverer en kompakt, konfigurerbar platform til brugere, der har brug for en lille, opgraderbar skrivebordsløsning med lavt strømforbrug, multicore-behandling og omfattende netværksmuligheder, velegnet til it-entusiaster og fagfolk, som vil tilføje hukommelse, NVMe-lagring og foretrukket operativsystem. Type: PC barebone Processor: 1 x Intel Core 3 100U / 1.2 GHz (op til 4.7 GHz, 6-core) Hukommelse: 0 GB installeret / 48 GB maks. - DDR5 SDRAM Lagring: NVMe controller - ingen HDD inkluderet Grafik: Intel Graphics Netværk: 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6E, 1GbE, 2.5GbE, Bluetooth 5.3 Operativsystem: Intet operativsystem inkluderet Giver en praktisk, opgraderbar base, som gør det muligt for købere at konfigurere hukommelse, tilføje NVMe-lagring og installere valgt OS for at skabe en kompakt arbejdsstation, mediecenter eller server med moderne tilslutningsmuligheder og integreret grafik til daglige opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR0062-M00040
EAN: 4711387492260
Varenr.: 3250430
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini pc ASUS NUC 14 Pro - Core 3 100U, barebone, sort
-10%2.699 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini pc ASUS NUC 14 Pro - Core 3 100U, barebone, sort
-10%2.719 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Core 3 100u Slim 100u Barebone
2.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.404 kr2.404 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.451 kr2.451 krKøb
3Proshop DK2.512 kr2.512 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.788 krKøb
7Dustin DK2.874 kr2.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort i 148 dage. Laveste pris i perioden er 2.130 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.596 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.401 kr.

Den nuværende pris på 2.404 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKI300002I - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.404 kr110 kr (5%)
22. maj 20262.294 kr164 kr (8%)
20. maj 20262.130 kr11 kr (1%)
19. maj 20262.141 kr12 kr (1%)
17. maj 20262.153 kr9 kr (0%)
15. maj 20262.144 kr11 kr (1%)
14. maj 20262.155 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.156 kr11 kr (1%)
12. maj 20262.167 kr6 kr (0%)
10. maj 20262.173 kr168 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret