Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387779279
Pris fra 1.673 krtil 2.061 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.512 kr 15. mar.

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1673 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort
1.673 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00M2-M00030
EAN: 4711387779279
Varenr.: 21622880
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Essential Kit - Intel N250
1.682 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Essential Kit - Intel N250 billede

Produktinformation

Mini PC der leverer kompakt ydeevne og fleksibel tilslutning til hverdagscomputing, medieafspilning og let multitasking. Designet som et barebone-kit så brugeren kan tilføje hukommelse og lager for at tilpasse kapacitet, samtidig med at det bevarer et lille fodaftryk og tilbyder kablet og trådløs netværksforbindelse. Processor: Intel N-series N250 (op til 3.8 GHz, Quad-Core) Hukommelse: 0 GB installeret / 16 GB maks. - DDR5 SDRAM Lagring: SATA controller (SATA 6Gb/s) - ingen HDD inkluderet Grafik: Intel UHD Graphics Netværk: 802.11a/b/g/n Wi-Fi 5 Wi-Fi 6E Bluetooth 5.3 1GbE 2.5GbE Operativsystem: Intet operativsystem inkluderet Giver en kompakt, opgraderbar platform til brugere, der har brug for konfigurerbar hukommelse og lagerplads, moderne kablet og trådløs netværkstilslutning og lavprofilsinstallation i trange rum.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR00M2-M00030
EAN: 4711387779279
Varenr.: 3345377
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 Mini PC N-series N250 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS
1.683 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 Mini PC N-series N250 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00M2-M00030
EAN: 4711387779279
Varenr.: 1002553870
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 14 Essential Kit - barebone mini‑PC N‑series N250, Wi‑Fi 6E
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 14 Essential Kit - barebone mini‑PC N‑series N250, Wi‑Fi 6E
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 Mini PC N-series N250 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS
1.959 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Essential N150 Barebone
-0%2.061 kr
Før 2.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.673 kr1.673 krKøb
2Proshop DK1.682 kr1.682 krKøb
3CompuMail DK1.683 kr1.683 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
6Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
7Dustin DK2.061 kr2.147,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.400 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.682 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.524 kr.

Den nuværende pris på 1.673 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS NUC 14 Essential Kit RNUC14MNK2500002 - Barebone - mini PC 1 x N-series N250 / op til 3.8 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.673 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.682 kr144 kr (9%)
19. maj 20261.538 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.547 kr9 kr (1%)
17. maj 20261.556 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.565 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.574 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.575 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.583 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.592 kr59 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret