Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS

ASUSComputerkomponenterEAN: 4711387491874
Pris fra 4.590 krtil 5.999 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.409 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.430 kr 15. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4590 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
4.590 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0072-M001L0
EAN: 4711387491874
Varenr.: 1001935041
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 7 155H
4.613 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 7 155H billede

Produktinformation

Mini PC barebone kombinerer et kompakt, opgraderbart chassis med modulære komponenter til brugere, der har brug for en pladsbesparende basis med høj processorkraft og omfattende kablet og trådløs tilslutning til produktivitet, multimedie og let indholdsskabelse. Type: PC barebone (mini PC) Processor: 1 x Intel Core Ultra 7 155H 1.4 GHz (op til 4.8 GHz) 16-core Cachehukommelse: 24 MB RAM: 0 GB installeret / 96 GB maks DDR5 Lagring: SATA-controller (SATA 6Gb/s); ingen HDD Grafik: Intel Arc Graphics Netværk: 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 Med OS: Intet operativsystem Giver en kompakt, opgraderbar platform til at tilføje hukommelse, lagring og operativsystem, hvilket leverer fleksibel ydelse og moderne tilslutningsmuligheder til daglig brug, indholdsskabelse og forretningsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR0072-M001L0
EAN: 4711387491874
Varenr.: 3255244
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Core Ultra 7 155h Tall (no Cord) 155h Barebone
5.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.590 kr4.590 krKøb
2Proshop DK4.613 kr4.613 krKøb
3Dustin DK5.999 kr6.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS i 173 dage. Laveste pris i perioden er 3.430 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 4.762 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.455 kr.

Den nuværende pris på 4.590 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro Kit RNUC14RVHU700000I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.590 kr2 kr (0%)
29. maj 20264.588 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.612 kr48 kr (1%)
27. maj 20264.564 kr2 kr (0%)
26. maj 20264.566 kr22 kr (0%)
25. maj 20264.588 kr23 kr (0%)
24. maj 20264.611 kr25 kr (1%)
23. maj 20264.636 kr25 kr (1%)
22. maj 20264.611 kr1 kr (0%)
21. maj 20264.612 kr1.171 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret