Gå til hovedindhold

3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10

3MComputerkomponenterEAN: 0638060338452
Pris fra 401 krtil 659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 382 kr 8. maj

Sammenlign priser på 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 401 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP003 Notebook privacy-filter
401 kr
Til butik
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP003 Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

3M - Notebook privacy-filter - lys skærm, 16:10 - klæbemiddel - 14.2" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100287812
EAN: 0638060338452
Varenr.: 1001363427
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP003
416 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
3M Bright Screen personværnsfilter til MacBook Pro 14 (16:10) - BPNAP003
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3M Bright Screen personværnsfilter til MacBook Pro 14 (16:10) - BPNAP003 billede

Produktinformation

Diskret skærmbeskyttelse til arbejde på farten3M Bright Screen personværnsfilter er løsningen, når du vil arbejde trygt på café, i tog eller i åbne kontorer. Filteret passer til MacBook Pro 14 med 16:10-format og giver en privatlivsvinkel på 60°, så indholdet på skærmen bliver mørkt for nysgerrige blikke fra siden, mens du selv ser et klart billede. Samtidig får du en behagelig oplevelse ved længere tids brug takket være blålysreduktion og antirefleks-egenskaber.Nem montering og daglig brugDet rammeløse filter leveres med flip-beslag og monteringsstrips, så du let kan sætte det på, tage det af og rengøre det efter behov. Overfladen er blank/mat og ridsefast, hvilket giver holdbar skærmbeskyttelse uden at gå på kompromis med lysstyrken - lystransmissionen er 85 %.Kompatibilitet: Apple MacBook Pro 14, widescreen 16:10Maks. skærmstørrelse: 36,1 cm (14,2") / 36 cm diagonalMål (B × H): 307 × 202 mmType: Rammeløst personværnsfilter til bærbarOverflade: Blank / mat, antirefleksPrivatlivsvinkel: 60°Lystransmission: 85 %Egenskaber: Blålysfilter, ridsefast, let at påføre/fjerne/rengøreFarve: SortVægt: 33 gInstallation: Flip-beslag + monteringsstripsPakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Skærmfiltre
Vægt: 0.4g
EAN: 0638060338452
Varenr.: 2064034
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3M Bright Screen personværnsfilter til MacBook Pro 14 (16:10) - BPNAP003
-2%599 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10
619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M Bright Screen Privacy Filter
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK401 kr401 krKøb
2Proshop DK416 kr455 krKøb
3Boligcenter DK579 kr579 krKøb
4Vivas DK599 kr678 krKøb
5Dustin DK619 kr705,25 krKøb
6Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10

PriceData har fulgt prisen på 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 366 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 401 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for 3m Bpnap003 36,1 Cm (14.2 tommer) Laptop Rammeløst Display Privatlivsfilter 16:10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026401 kr4 kr (1%)
26. maj 2026397 kr4 kr (1%)
25. maj 2026401 kr4 kr (1%)
24. maj 2026405 kr4 kr (1%)
23. maj 2026409 kr4 kr (1%)
22. maj 2026413 kr10 kr (2%)
21. maj 2026403 kr13 kr (3%)
20. maj 2026416 kr9 kr (2%)
18. maj 2026407 kr4 kr (1%)
17. maj 2026403 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret