Gå til hovedindhold

Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962350
Pris fra 2.294 krtil 3.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.125 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2294 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell S2725QS - 3840x2160 (4K) - 120Hz - IPS
2.294 kr
Til butik
27" Dell S2725QS - 3840x2160 (4K) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell S2725QS monitor leverer præcise farver og brede betragtningsvinkler til kreativt arbejde og produktivitet med et IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; DisplayPort 1.4; HDCP 2.3; TUV Rheinland eye comfort (4-star) Alsidig tilslutning og adaptive-sync mindsker hakken og giver jævn grafik, mens ergonomiske justeringer og øjenkomfortcertificeringer holder lange sessions behagelige.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S2725QS
EAN: 5397184962350
Varenr.: 3365200
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Plus S2725QS 27" IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 120 Hz
2.414 kr
Til butik
DELL Plus S2725QS 27" IPS 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 120 Hz billede

Produktinformation

Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27" - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-S2725QS
EAN: 5397184962350
Varenr.: 1003302490
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
2.458 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Plus S2725qs 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 120hz
-0%2.601 kr
Før 2.601,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell S2725QS 27" 4K Ultra HD IPS-skærm - Sølv
3.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S2725QS 27" 4K Ultra HD IPS-skærm - Sølv
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.294 kr2.294 krKøb
2CompuMail DK2.414 kr2.414 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.458 kr2.458 krKøb
4Dustin DK2.601 kr2.687,25 krKøb
5Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
6Vivas DK3.419 kr3.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.122 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 2.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.318 kr.

Den nuværende pris på 2.294 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Dell Plus S2725QS - LED-skærm - 27 - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.294 kr120 kr (5%)
24. maj 20262.414 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.418 kr9 kr (0%)
22. maj 20262.409 kr7 kr (0%)
20. maj 20262.402 kr5 kr (0%)
17. maj 20262.397 kr10 kr (0%)
14. maj 20262.387 kr34 kr (1%)
13. maj 20262.353 kr44 kr (2%)
10. maj 20262.397 kr44 kr (2%)
9. maj 20262.353 kr59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret