Gå til hovedindhold

Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962978
Pris fra 979 krtil 1.629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 650 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 928 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 979 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz
979 kr
Til butik
Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz billede

Produktinformation

Dell Plus S2425HSM - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - 2xHDMI - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-S2425HSM
EAN: 5397184962978
Varenr.: 1003738828
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Dell S2425HSM - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS
1.016 kr
Til butik
24" Dell S2425HSM - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell S2425HSM monitor kombinerer ergonomisk justerbarhed med et IPS-panel for præcise farver og hurtig respons, velegnet til kontorarbejde og jævn multimedieafspilning. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 144Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI Særlige funktioner: Dell ComfortView Plus; Flicker-free; 99% sRGB Højde-, pivot- og tilt-justeringer, lavblålys-certificering og hurtig pixelrespons reducerer øjenbelastning og giver stabile farver samt flydende bevægelser til lange arbejdsdage og afslappet underholdning.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S2425HSM
EAN: 5397184962978
Varenr.: 3424326
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S2425hsm 24 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 144hz
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell S2425hsm 24 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 144hz billede

Produktinformation

Flydende billedgengivelse ved 144 Hz og 1 ms MPRT (bevægelsesrespons) AMD FreeSync reducerer skærmrivning for jævnere video og apps IPS-panel med 99 % sRGB-dækning og et kontrastforhold på 1500:1 giver præcise farver TÜV 4-stjernet øjenkomfortcertificering, Low Blue Light og flimmerfri teknologi mindsker øjenbelastning Højde-, tilt-, swivel- og pivot-justeringer forbedrer ergonomien ved skrivebordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-S2425HSM
EAN: 5397184962978
Varenr.: 5020071275
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell S2425HSM 24" Full HD IPS skærm - 144 Hz, hvid
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S2425HSM 24" Full HD IPS skærm - 144 Hz, hvid
1.229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Plus S2425HSM 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK979 kr979 krKøb
2Proshop DK1.016 kr1.016 krKøb
3Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
4Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
5Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb
6Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 883 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 978 kr.

Den nuværende pris på 979 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Dell Plus S2425HSM 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026979 kr41 kr (4%)
30. maj 20261.020 kr12 kr (1%)
9. maj 20261.032 kr13 kr (1%)
8. maj 20261.019 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.011 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.019 kr8 kr (1%)
5. maj 20261.011 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.019 kr19 kr (2%)
1. maj 20261.000 kr22 kr (2%)
30. apr. 2026978 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret