Gå til hovedindhold

Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962985
Pris fra 1.290 krtil 1.759 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 469 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.099 kr 30. maj

Sammenlign priser på Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1290 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz
1.290 kr
Til butik
Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz billede

Produktinformation

Dell Plus S2725HSM - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - 2xHDMI - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-S2725HSM
EAN: 5397184962985
Varenr.: 1003738831
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S2725hsm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 144hz
-5%1.299 kr
Før 1.368,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell S2725hsm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 144hz billede

Produktinformation

27" FHD IPS ved 144 Hz giver jævnere bevægelser i hurtige arbejdsgange. 1 ms MPRT og AMD FreeSync reducerer sløring og tearing og giver klarere billeder. 99 % sRGB-dækning og kontrastforhold på 1500:1 sikrer nøjagtige farver til indhold. Ergonomisk stativ med højde-, tilt-, swivel- og pivotfunktion, som passer til ethvert skrivebord. Indbyggede 2 x 3 W-højttalere, flimmerfri skærm og TÜV-certificeret lavt blåt lys for øget komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-S2725HSM
EAN: 5397184962985
Varenr.: 5020071279
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Plus S2725HSM - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS
1.299 kr
Til butik
27" Dell Plus S2725HSM - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell Plus S2725HSM monitor kombinerer responsiv ydeevne og IPS-klare billeder til produktivt arbejde og glat afslappet gaming. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 144Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI Særlige funktioner: Dell ComfortView Plus; 1 ms MPRT; 99% sRGB; 3H Hard Coating Ergonomiske justeringer, nøjagtige farver og lav latenstid sikrer komfortabel længere brug og tydelige billeder til produktivitet, medier og afslappet gaming.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S2725HSM
EAN: 5397184962985
Varenr.: 3424325
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Plus S2725HSM 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz
1.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.290 kr1.290 krKøb
2Dustin DK1.299 kr1.385,25 krKøb
3Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
4Ultrashop1.759 kr1.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.358 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.212 kr.

Den nuværende pris på 1.290 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Dell Plus S2725HSM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 144Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.290 kr150 kr (13%)
1. jun. 20261.140 kr117 kr (9%)
31. maj 20261.257 kr158 kr (14%)
30. maj 20261.099 kr41 kr (4%)
29. maj 20261.140 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.143 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.140 kr41 kr (4%)
23. maj 20261.099 kr44 kr (4%)
22. maj 20261.143 kr23 kr (2%)
6. maj 20261.120 kr47 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret