Gå til hovedindhold

Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962381
Pris fra 4.714 krtil 6.169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.455 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.999 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4714 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Dell Plus S3225QC - 3840x2160 (4K) - 120Hz - QD-OLED
4.714 kr
Til butik
32" Dell Plus S3225QC - 3840x2160 (4K) - 120Hz - QD-OLED billede

Produktinformation

Dell Plus S3225QC OLED monitor leverer fordybende HDR-billeder og præcise farver til gaming og indholdsproduktion med et QD-OLED-panel. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: QD-OLED Tilslutninger: HDMI Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; Dolby Vision; DisplayHDR 400 True Black; Picture-in-Picture; 1000 cd/m² brightness Dybe sorttoner, levende kontrast og hurtig responstid mindsker forstyrrelser og fremhæver detaljer til en mere fordybende gaming- og produktionsoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S3225QC
EAN: 5397184962381
Varenr.: 3393576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty
4.776 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S3225qc 31.6 tommer 3840 × 2160pixels 16:9 120hz
4.999 kr
Til butik
Dell S3225qc 31.6 tommer 3840 × 2160pixels 16:9 120hz billede

Produktinformation

31,6" 4K QD-OLED leverer naturtro farver og dybe, ægte sortniveauer 99 % DCI-P3-dækning sikrer præcise nuancer til farvekritisk arbejde 120 Hz opdateringshastighed og 0,03 ms GTG (grå til grå) reducerer bevægelsesslør VESA DisplayHDR True Black 400 øger kontrasten i HDR-scener USB-C med 90 W Power Delivery og hub sender strøm, video og data...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-S3225QC
EAN: 5397184962381
Varenr.: 5020055809
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Plus S3225QC 31.5" 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 120 Hz
5.024 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell S3225QC 31,6" 4K QD‑OLED skærm - Sort/Sølv
5.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S3225QC 31,6" 4K QD‑OLED skærm - Sort/Sølv
5.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL Plus S3225QC 31.5 3840 x 2160 (4K) HDMI USB-C 120 Hz
6.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.714 kr4.714 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.776 kr4.776 krKøb
3Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
4CompuMail DK5.024 kr5.024 krKøb
5Boligcenter DK5.699 kr5.699 krKøb
6Vivas DK5.719 kr5.958 krKøb
7Ultrashop6.169 kr6.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.999 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 4.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.665 kr.

Den nuværende pris på 4.714 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Dell Plus S3225QC - OLED-monitor - 32 (31.6 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - HDMI - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Service og Limited Hardware Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.714 kr30 kr (1%)
31. maj 20264.684 kr64 kr (1%)
30. maj 20264.620 kr2 kr (0%)
28. maj 20264.622 kr55 kr (1%)
24. maj 20264.677 kr2 kr (0%)
19. maj 20264.679 kr680 kr (17%)
18. apr. 20263.999 kr589 kr (13%)
14. apr. 20264.588 kr589 kr (15%)
27. mar. 20263.999 kr390 kr (9%)
24. mar. 20264.389 kr199 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret