Gå til hovedindhold

Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962992
Pris fra 1.631 krtil 2.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 888 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.585 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1631 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell S2725dsm 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 144hz
-0%1.631 kr
Før 1.631,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell S2725dsm 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 144hz billede

Produktinformation

27-tommer QHD (2560 x 1440) IPS-panel leverer skarpe, naturtro billeder 144 Hz opdateringsfrekvens og AMD FreeSync sikrer jævn, tearing-fri bevægelse TÜV 4-stjernet certificering, lavt blåt lys og uden flimmer, for øget øjenkomfort 99% sRGB-dækning sikrer nøjagtige farver til fotos og indhold Justerbar fod med pivotfunktion og VESA-kompatibilitet understøtter fleksible arbejdsopsætninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-S2725DSM
EAN: 5397184962992
Varenr.: 5020071278
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Plus S2725DSM 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 144Hz
1.640 kr
Til butik
Dell Plus S2725DSM 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 144Hz billede

Produktinformation

Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-S2725DSM
EAN: 5397184962992
Varenr.: 1003738830
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Plus S2725DSM - 2560x1440 (QHD) - 144Hz - IPS
1.648 kr
Til butik
27" Dell Plus S2725DSM - 2560x1440 (QHD) - 144Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell Plus S2725DSM monitor kombinerer lydhør ydeevne til gaming og multimedia med præcise farver og brede betragtningsvinkler fra sit IPS-panel. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 144Hz Paneltype: IPS Anslutninger: HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync; Eye Comfort-tilstand; Low Blue Light; Justerbar stand (højde/tilt/vrid/pivot) Ergonomiske justeringsmuligheder, adaptive-sync og ensartet billedkvalitet sikrer behagelig, lavtræthed visning til arbejde og underholdning.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-S2725DSM
EAN: 5397184962992
Varenr.: 3424324
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
1.935 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Plus S2725DSM 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 144Hz
2.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.631 kr1.717,25 krKøb
2CompuMail DK1.640 kr1.640 krKøb
3Proshop DK1.648 kr1.648 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.935 kr2.134 krKøb
5Ultrashop2.519 kr2.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.558 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.928 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.715 kr.

Den nuværende pris på 1.631 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Dell Plus S2725DSM - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 144 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.631 kr9 kr (1%)
2. jun. 20261.640 kr115 kr (7%)
31. maj 20261.755 kr8 kr (0%)
30. maj 20261.747 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.755 kr24 kr (1%)
26. maj 20261.731 kr8 kr (0%)
25. maj 20261.739 kr16 kr (1%)
18. maj 20261.755 kr12 kr (1%)
17. maj 20261.767 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.765 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret