Gå til hovedindhold

Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184657065
Pris fra 2.894 krtil 4.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.425 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.872 kr 21. maj

Sammenlign priser på Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2894 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell P2724DEB - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C
2.894 kr
Til butik
27" Dell P2724DEB - 2560x1440 (QHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Dell P2724DEB monitor tilpasset videokonferencer og hybridarbejde, med et integreret 4MP webcam, pålidelig tilslutning og et IPS-panel for konsistente farver og bred betragtningsvinkel. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.2 Gen 1 hub, Ethernet Særlige funktioner: Integreret 4MP webcam; 2x mikrofoner; IR-nærhedssensor; USB-C 90W Power Delivery; Indbygget Ethernet Det integrerede webcam, stærke tilslutningsmuligheder og præcis IPS-farvegengivelse gør samarbejde og multitasking enklere for moderne hybride teams.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2724DEB
EAN: 5397184657065
Varenr.: 3225267
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.927 kr
Til butik
Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - BTO - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2724DEB
EAN: 5397184657065
Varenr.: 1001830273
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P2724deb Video Conferencing Monitor 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9
-15%2.999 kr
Før 3.536,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell P2724deb Video Conferencing Monitor 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 billede

Produktinformation

27-tommer QHD (2560 x 1440) IPS-skærm til skarpe billeder Integreret kraftigt webkamera til videokonferencer i høj kvalitet Praktisk USB-C-tilslutning til nem opsætning og opladning Bredt 16:9-billedformat, ideelt til multitasking og medier Flere porte, herunder HDMI og DisplayPort for alsidighed Jævn opdateringshastighed på 60 Hz giver en behagelig visningsoplevelse Høj lysstyrke på 350 cd/m² for klare billeder i enhver belysning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P2724DEB
EAN: 5397184657065
Varenr.: 5011371950
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" DELL P2724DEB - IPS, QHD, USB-C, webcam
-10%4.299 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" DELL P2724DEB - IPS, QHD, USB-C, webcam
-10%4.319 kr
Før 4.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.894 kr2.894 krKøb
2CompuMail DK2.927 kr2.927 krKøb
3Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
4Ultrashop3.799 kr3.799 krKøb
5Boligcenter DK4.299 kr4.299 krKøb
6Vivas DK4.319 kr4.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.872 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 3.352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.064 kr.

Den nuværende pris på 2.894 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Dell 27 Video Conferencing Monitor P2724DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.894 kr22 kr (1%)
21. maj 20262.872 kr33 kr (1%)
7. maj 20262.905 kr154 kr (5%)
6. maj 20263.059 kr32 kr (1%)
5. maj 20263.091 kr1 kr (0%)
3. maj 20263.090 kr19 kr (1%)
1. maj 20263.071 kr11 kr (0%)
30. apr. 20263.082 kr8 kr (0%)
29. apr. 20263.090 kr31 kr (1%)
27. apr. 20263.059 kr48 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret