Gå til hovedindhold

Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort

DamixaSanitetEAN: 5708516832782
Pris fra 1.243 krtil 1.664 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 421 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.135,8 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1243 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, mat sort
-2%1.243 kr
Før 1.262 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Pine køkkenarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Få et unikt og skarpt udtryk med Damixa's Pine serie Pine serien er designet af Claus Rantzau og gør op med de helt rundede armaturer, hvor det unikke i denne serie opstår lige der hvor de skarpe kanter møde de rundede konturer. Køkkenarmaturet i Pine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Køkkenvaske
Farve: black
EAN: 5708516832782
Varenr.: 705946611
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, matsort
1.292 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, mat sort
1.299 kr
Til butik
Damixa Pine køkkenarmatur, mat sort billede

Produktinformation

Højt køkkenarmatur med svingtud Damixa Pine er en armatur-serie, der skiller sig ud, og kombinerer det kantede med det runde i et design, der stilmæssigt passer godt ind i de fleste danske køkkener. Selve tuden kan svinges i et område på 120° så der er ri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: black
EAN: 5708516832782
Varenr.: 705946611
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort
1.305 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur, mat sort
1.355 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur med høj tud. Mat sort
1.463,95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Pine køkkenarmatur høj g-tud, rub clean, 8l/min, mat sort
1.520 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Pine køkkenarmatur høj g-tud, rub clean, 8l/min, mat sort
1.664 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.243 kr1.243 krKøb
2Proshop DK1.292 kr1.292 krKøb
3CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.305 kr1.305 krKøb
5BilligVVS DK1.355 kr1.355 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.463,95 kr1.463,95 krKøb
7vvsfittings.dk1.520 kr1.520 krKøb
8Elvvs.dk1.664 kr1.664 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort

PriceData har fulgt prisen på Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.135,8 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 1.243 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Damixa Pine køkken høj g-tud - serie 17 rub clean, 8l/min, mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.243 kr49 kr (4%)
1. jun. 20261.292 kr49 kr (4%)
4. maj 20261.243 kr107,2 kr (9%)
30. apr. 20261.135,8 kr126,2 kr (10%)
29. apr. 20261.262 kr126,2 kr (11%)
21. apr. 20261.135,8 kr126,2 kr (10%)
3. apr. 20261.262 kr19 kr (2%)
1. apr. 20261.243 kr48 kr (4%)
31. mar. 20261.291 kr48 kr (4%)
15. mar. 20261.243 kr48 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret