Gå til hovedindhold

Damixa Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD)

DamixaSanitetEAN: 5708516832959
Pris fra 1.426,54 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 372,46 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1426.54 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD)
1.426,54 kr
Til butik
Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) billede

Produktinformation

Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD)

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5708516832959
Varenr.: 15844031791439
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa Pine Flex brusesæt, vandbesparende, stål
-7%1.580 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa Pine Flex brusesæt, vandbesparende, stål billede

Produktinformation

Pine Produkter med unikke profiler, der skiller sig ud fra mængden Ved at drage inspiration fra Rounded Square-trenden har designeren Claus Rantzau udfordret ideen om udelukkende runde armaturer. Når de skarpe og kantede snit møder de bløde og afrundede...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Bruseren
Farve: stainless steel
EAN: 5708516832959
Varenr.: 737634316
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Pine Flex brusesæt, vandbesparende, stål
1.599 kr
Til butik
Damixa Pine Flex brusesæt, vandbesparende, stål billede

Produktinformation

Få et unikt og skarpt udtryk med Damixa's Pine serie Pine serien er designet af Claus Rantzau og gør op med de helt rundede armaturer, hvor det unikke i denne serie opstår lige der hvor de skarpe kanter møde de rundede konturer. Med Pine brusesættet h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Brus
Farve: stainless steel
EAN: 5708516832959
Varenr.: 737634316
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa brusesæt Pine flex 3 funktioner, rub clean, steel (pvd)
1.650 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa Pine Flex brusesæt, vandbesparende, stål
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.426,54 kr1.426,54 krKøb
2BilligVVS DK1.580 kr1.580 krKøb
3LavprisVVS1.599 kr1.599 krKøb
4Elvvs.dk1.650 kr1.650 krKøb
5CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD)

PriceData har fulgt prisen på Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.492 kr.

Den nuværende pris på 1.426,54 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Pine Flex brusesæt med 3 indstillinger og Rub Clean. Steel (PVD) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.426,54 kr148,46 kr (9%)
23. maj 20261.575 kr148,46 kr (10%)
22. maj 20261.426,54 kr148,46 kr (9%)
9. maj 20261.575 kr26,6 kr (2%)
7. maj 20261.548,4 kr26,6 kr (2%)
6. maj 20261.575 kr26,6 kr (2%)
3. maj 20261.548,4 kr109,4 kr (8%)
18. apr. 20261.439 kr109,4 kr (7%)
17. apr. 20261.548,4 kr109,4 kr (8%)
3. apr. 20261.439 kr109 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret