Gå til hovedindhold

D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19"

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069406058
Pris fra 3.274 krtil 3.842 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 568 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3274 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link SmartPro DGS-1510-28X Switch 28-porte Gigabit
3.274 kr
Til butik
D-Link SmartPro DGS-1510-28X Switch 28-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link SmartPro DGS-1510-28X - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1510-28X
EAN: 0790069406058
Varenr.: 988862259
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link SmartPro DGS-1510-28X
3.323 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19"
3.842 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.274 kr3.274 krKøb
2Proshop DK3.323 kr3.323 krKøb
3Teknikproffset DK3.842 kr3.901 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19"

PriceData har fulgt prisen på D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19" i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.274 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 3.998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.605 kr.

Den nuværende pris på 3.274 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for D-Link Gigabit SmartPro switch, 24xRJ45, 4x10G SFP+, metal, 1U, 19" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.274 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.275 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.274 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.275 kr49 kr (1%)
22. maj 20263.324 kr377 kr (10%)
19. maj 20263.701 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.700 kr96 kr (3%)
12. maj 20263.796 kr35 kr (1%)
9. maj 20263.761 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.760 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret