Gå til hovedindhold

Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449164909
Pris fra 363 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 306 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 363 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs305pv3 5-port Gigabit Ethernet Unmanaged Poe+ 63w
-29%363 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Gs305pv3 5-port Gigabit Ethernet Unmanaged Poe+ 63w billede

Produktinformation

Fem gigabit RJ-45-porte med PoE leverer strøm og data i ét kabel 63 W PoE-budget, op til 30 W pr. port, understøtter IP-telefoner og kameraer Konfigurationsfri plug-and-play-design reducerer opsætningstid og administrativt arbejde QoS og auto-sensing prioriterer kritisk trafik for mere jævn ydeevne Kompakt sort kabinet kan vægmonteres, ideel til små kontorer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS305P-300EUS
EAN: 0606449164909
Varenr.: 5020019537
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR 300 Series GS305P Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE+
488 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W)
596 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NETGEAR 300 Series GS305P Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE+
629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit PoE switch - NETGEAR GS305Pv3, 5 porte, unmanaged, sort
649 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit PoE switch - NETGEAR GS305Pv3, 5 porte, unmanaged, sort
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK363 kr449,25 krKøb
2CompuMail DK488 kr488 krKøb
3Proshop DK596 kr635 krKøb
4Ultrashop629 kr629 krKøb
5Boligcenter DK649 kr649 krKøb
6Vivas DK669 kr748 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 363 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 363 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Netgear GS305Pv3 5-Port Gigabit Ethernet Unmanaged PoE+ Essentials Switch (63W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026363 kr80 kr (18%)
29. apr. 2026443 kr21 kr (5%)
22. apr. 2026464 kr24 kr (5%)
15. apr. 2026488 kr2 kr (0%)
13. apr. 2026490 kr6 kr (1%)
31. mar. 2026484 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026480 kr6 kr (1%)
16. mar. 2026474 kr20 kr (4%)
5. mar. 2026454 kr20 kr (4%)
26. feb. 2026474 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret