Gå til hovedindhold

Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449164916
Pris fra 735 krtil 941 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 664 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 735 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR 300 Series GS305PP Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE+
735 kr
Til butik
NETGEAR 300 Series GS305PP Switch 5-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR 300 Series GS305PP - Switch - SOHO - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (83 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS305PP-300EUS
EAN: 0606449164916
Varenr.: 1002359535
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs305ppv3 5-port Gigabit Ethernet Unmanaged Poe+ 83w
749 kr
Til butik
Netgear Gs305ppv3 5-port Gigabit Ethernet Unmanaged Poe+ 83w billede

Produktinformation

Unmanaged switch for enkel plug-and-play. 5 Gigabit Ethernet-porte til hurtig forbindelse. Understøtter fuld og halv duplex for fleksibelt netværk. Power over Ethernet (PoE) med 83 W effektbudget. Kompakt, vægmonterbar og let konstruktion. Auto-sensing og Auto MDI/MDI-X for nem opsætning. Fungerer ved temperaturer 0-40 °C og 0-90 % luftfugtighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS305PP-300EUS
EAN: 0606449164916
Varenr.: 5020019538
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W)
941 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK735 kr735 krKøb
2Dustin DK749 kr835,25 krKøb
3Proshop DK941 kr980 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 664 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 736 kr.

Den nuværende pris på 735 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Netgear GS305PP 5-Port Gigabit Ethernet SOHO Unmanaged Switch 4-Ports PoE+ (83W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026735 kr1 kr (0%)
23. maj 2026734 kr15 kr (2%)
5. maj 2026749 kr121 kr (14%)
29. apr. 2026870 kr121 kr (16%)
24. apr. 2026749 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026750 kr12 kr (2%)
5. apr. 2026738 kr11 kr (2%)
3. apr. 2026727 kr63 kr (9%)
2. apr. 2026664 kr31 kr (4%)
1. apr. 2026695 kr177 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret