Gå til hovedindhold

Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449153194
Pris fra 683 krtil 1.332 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 649 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 683 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS305EPP Switch 5-porte Gigabit PoE+
683 kr
Til butik
NETGEAR GS305EPP Switch 5-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR Plus GS305EPP - Switch - smart - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS305EPP-100PES
EAN: 0606449153194
Varenr.: 996733224
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W)
704 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs305epp 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 120w
-15%749 kr
Før 886,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Gs305epp 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 120w billede

Produktinformation

Muliggør netværkskonfiguration og management til prispunktet for unmanaged switches Enkel, men nyttig netværksopsætning oven på plug-and-play-forbindelse Virksomhedsvenlig og brugervenlig webbrowser-baseret management-GUI VLAN-understøttelse til trafiksegmentering Quality of Service (QoS) til trafikprioritering Automatisk "denial-of-service" (DoS)-forebyggelse Fejlfinding på forbindelsesproblemer via kabeltest Loop-detektion og kontrol af broadcast-storme Hastighedsbegrænsning for bedre båndbreddeallokering Portmirroring til netværksovervågning Understøttelse af jumbo frames Avancerede funktioner som PoE-styring pr. port Uafbrudt PoE holder PoE-strømmen tændt, selv når switchen opdaterer firmware eller udfører software-genstart 802.3at-standard med 30 W/port Blæserløs og alsidig monteringsmulighed (skrivebord og vægmontering)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS305EPP-100PES
EAN: 0606449153194
Varenr.: 5011290449
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 5PT GE Plus Switch W/HI-PWR
989 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear 5PT GE PLUS SWCH W/ HI-PWR POE+
-2%1.332 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK683 kr683 krKøb
2Proshop DK704 kr743 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4Ultrashop989 kr989 krKøb
5Teknikproffset DK1.332 kr1.391 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 627 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 683 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 683 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Netgear GS305EPP 5-Port Gigabit Ethernet Easy Smart Essentials PoE Switch (120W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026683 kr1 kr (0%)
24. maj 2026682 kr1 kr (0%)
23. maj 2026683 kr11 kr (2%)
13. maj 2026672 kr9 kr (1%)
29. apr. 2026663 kr15 kr (2%)
19. mar. 2026648 kr3 kr (0%)
17. mar. 2026651 kr8 kr (1%)
16. mar. 2026659 kr4 kr (1%)
7. mar. 2026663 kr26 kr (4%)
25. feb. 2026637 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret