Gå til hovedindhold

Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449153149
Pris fra 595 krtil 937 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 13. maj

Sammenlign priser på Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 595 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS305EP Switch 5-porte Gigabit PoE+
595 kr
Til butik
NETGEAR GS305EP Switch 5-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR Plus GS305EP - Switch - smart - 5 x 10/100/1000 (4 PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (63 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS305EP-100PES
EAN: 0606449153149
Varenr.: 996733222
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS305EP 5-Port Gigabit Ethernet Plus PoE Switch (63W)
598 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w
624 kr
Til butik
Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w billede

Produktinformation

Fem Gigabit-porte med 4 PoE+-porte, hver op til 30 W pr. port Administreret L2/L3-funktioner med VLAN, QoS og IGMP-snooping Web-GUI og MIB-understøttelse gør opsætning og løbende administration enklere 10 Gbit/s switching-kapacitet og 4K MAC-tabel for stabile netværk Understøttelse af jumbo-frames op til 9216 byte forbedrer overførsel af store pakker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS305EP-100PES
EAN: 0606449153149
Varenr.: 5011281093
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NETGEAR GS305EP Switch 5-porte Gigabit PoE+
799 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Netgear 5PT GE PLUS SWCH W/ POE+
-13%937 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK595 kr595 krKøb
2Proshop DK598 kr637 krKøb
3Dustin DK624 kr710,25 krKøb
4Ultrashop799 kr799 krKøb
5Teknikproffset DK937 kr996 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w

PriceData har fulgt prisen på Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w i 184 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 572 kr.

Den nuværende pris på 595 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Netgear Gs305ep 5-port Gigabit Ethernet Easy Smart Essential Poe+ 63w de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026595 kr20 kr (3%)
22. maj 2026575 kr23 kr (4%)
21. maj 2026598 kr107 kr (22%)
13. maj 2026491 kr53 kr (10%)
6. maj 2026544 kr75 kr (12%)
2. maj 2026619 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026620 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026619 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026618 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026619 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret