Gå til hovedindhold

Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449133332
Pris fra 1.695 krtil 1.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.615 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1695 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS116PP Switch 16-porte Gigabit PoE+
1.695 kr
Til butik
NETGEAR GS116PP Switch 16-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR GS116PP - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (183 W) - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS116PP-100EUS
EAN: 0606449133332
Varenr.: 993361483
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W)
1.703 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Netgear GS116PP 16-Port PoE/PoE+ Switch
1.795 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs116pp Poe Switch 183w
1.799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch med PoE+ - NETGEAR GS116PP, 16 porte, unmanaged, sort
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch med PoE+ - NETGEAR GS116PP, 16 porte, unmanaged, sort
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.695 kr1.695 krKøb
2Proshop DK1.703 kr1.703 krKøb
3Komplett DK1.795 kr1.795 krKøb
4Dustin DK1.799 kr1.885,25 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W)

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.615 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.713 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.660 kr.

Den nuværende pris på 1.695 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Netgear GS116PP 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.695 kr22 kr (1%)
13. maj 20261.673 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.674 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.673 kr34 kr (2%)
7. apr. 20261.639 kr24 kr (1%)
26. mar. 20261.615 kr33 kr (2%)
25. mar. 20261.648 kr65 kr (4%)
22. mar. 20261.713 kr28 kr (2%)
20. mar. 20261.685 kr28 kr (2%)
14. mar. 20261.713 kr69 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret