Gå til hovedindhold

Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449138634
Pris fra 643 krtil 879 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 236 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 643 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Pro GS108Tv3 Switch 8-porte Gigabit
643 kr
Til butik
NETGEAR Pro GS108Tv3 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

NETGEAR Smart GS108Tv3 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar - DC strøm

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS108T-300PES
EAN: 0606449138634
Varenr.: 995534945
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Pro Gs108tv3
-0%711 kr
Før 711,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Pro Gs108tv3 billede

Produktinformation

Otte Gigabit RJ45-porte leverer forbindelser med fuld hastighed til brugerne Administrerede L2-funktioner, som VLAN'er, LACP og Spanning Tree, forenkler netværksadministrationen QoS, ACL'er og IGMP-snooping prioriterer trafik til VoIP og IP-video SNMP og webadministration samt opgraderbar firmware letter administrationen Kompakt chassis med LED-indikatorer og et strømforbrug på 5,5 W, der passer i trange rum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS108T-300PES
EAN: 0606449138634
Varenr.: 5011166819
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch 8-port - NETGEAR GS108Tv3 Managed L2, grå
-1%749 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch 8-port - NETGEAR GS108Tv3 Managed L2, grå
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 8-Port Gigabit Ethernet Smart
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK643 kr643 krKøb
2Proshop DK649 kr688 krKøb
3Dustin DK711 kr797,25 krKøb
4Boligcenter DK749 kr749 krKøb
5Vivas DK769 kr848 krKøb
6Ultrashop879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management

PriceData har fulgt prisen på Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management i 171 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 643 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Netgear GS108Tv3 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026643 kr54 kr (9%)
14. maj 2026589 kr1 kr (0%)
1. maj 2026588 kr14 kr (2%)
24. apr. 2026602 kr12 kr (2%)
9. apr. 2026590 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026589 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026590 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026589 kr10 kr (2%)
13. mar. 2026579 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026580 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret