Gå til hovedindhold

Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449152012
Pris fra 713 krtil 939 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 713 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w
-20%713 kr
Før 886,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w billede

Produktinformation

Plug-and-play gigabit-switching får dit netværk online hurtigt 24 Gigabit RJ-45-porte giver højhastighedsforbindelse til teams Blæserløst metalchassis kører lydløst og tåler daglig brug Monteres i rack, på væg eller på skrivebord for fleksibel installation 48 Gbit/s switching og hurtig videresendelse reducerer flaskehalse i netværket...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GS324-200EUS
EAN: 0606449152012
Varenr.: 5020001112
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR GS324v2 Switch 24-porte Gigabit
753 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS324v2 24-Port Gigabit Ethernet Switch
787 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch 24 porte - NETGEAR GS324, unmanaged, sort
919 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch 24 porte - NETGEAR GS324, unmanaged, sort
939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK713 kr799,25 krKøb
2CompuMail DK753 kr753 krKøb
3Proshop DK787 kr826 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Vivas DK939 kr1.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w

PriceData har fulgt prisen på Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w i 181 dage. Laveste pris i perioden er 713 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 811 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 762 kr.

Den nuværende pris på 713 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Netgear Gs324 24-port Gigabit Ethernet Unmanaged 16-port Poe+ 190w de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026713 kr40 kr (5%)
29. apr. 2026753 kr29 kr (4%)
7. apr. 2026782 kr29 kr (4%)
2. apr. 2026753 kr29 kr (4%)
18. mar. 2026782 kr29 kr (4%)
15. mar. 2026753 kr15 kr (2%)
14. mar. 2026768 kr15 kr (2%)
13. mar. 2026753 kr15 kr (2%)
11. mar. 2026768 kr16 kr (2%)
8. mar. 2026752 kr59 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret