Gå til hovedindhold

CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Pris fra 256 krtil 509 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 250 kr 27. maj

Sammenlign priser på CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack Fan 3-pack Hvid 120 mm
256 kr
Til butik
CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack Fan 3-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9050185-WW
EAN: 0840006684176
Varenr.: 1002293073
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)
256 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA
-28%259 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 72.8 CFM, max statisk luftryk 4.15 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9050185-WW
EAN: 0840006684176
Varenr.: 3266785
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair RS120 ARGB Ventilator 3pk (hvidt)
287 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Corsair Rs120 Argb Computer Case Fan
469 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser 120 mm - Corsair RS120 ARGB, hvid (3-pack)
-13%489 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser 120 mm - Corsair RS120 ARGB, hvid (3-pack)
-12%509 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK256 kr256 krKøb
2CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb
3Proshop DK259 kr298 krKøb
4Komplett DK287 kr287 krKøb
5Ultrashop469 kr469 krKøb
6Boligcenter DK489 kr489 krKøb
7Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026256 kr6 kr (2%)
27. maj 2026250 kr3 kr (1%)
26. maj 2026253 kr3 kr (1%)
24. maj 2026256 kr3 kr (1%)
23. maj 2026259 kr25 kr (9%)
22. maj 2026284 kr6 kr (2%)
20. maj 2026278 kr3 kr (1%)
19. maj 2026281 kr3 kr (1%)
13. maj 2026284 kr3 kr (1%)
12. maj 2026281 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret