Gå til hovedindhold

CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2)

Pris fra 285 krtil 519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 28. maj

Sammenlign priser på CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2)
285 kr
Til butik
CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: CO-9050187-WW
EAN: 0840006684190
Varenr.: 21102911
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair RS140 ARGB - dual pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 36 dBA
285 kr
Til butik
Corsair RS140 ARGB - dual pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 95.5 CFM, max statisk luftryk 3.46 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 1700 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9050187-WW
EAN: 0840006684190
Varenr.: 3266804
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack Fan 2-pack Hvid 140 mm
384 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair RS140 ARGB kabinetventilator 140 mm - hvid, 2-pack
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair RS140 ARGB kabinetventilator 140 mm - hvid, 2-pack
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK285 kr324 krKøb
2Proshop DK285 kr324 krKøb
3CompuMail DK384 kr384 krKøb
4Boligcenter DK499 kr499 krKøb
5Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for CORSAIR RS140 ARGB Dual Pack - Indsats med blæser - 140 mm - hvid (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026285 kr19 kr (7%)
30. maj 2026266 kr1 kr (0%)
29. maj 2026267 kr32 kr (14%)
28. maj 2026235 kr1 kr (0%)
26. maj 2026236 kr1 kr (0%)
25. maj 2026237 kr1 kr (0%)
24. maj 2026238 kr1 kr (0%)
23. maj 2026239 kr1 kr (0%)
22. maj 2026240 kr1 kr (0%)
21. maj 2026241 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret