Gå til hovedindhold

CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3)

Pris fra 259 krtil 549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 249 kr 23. maj

Sammenlign priser på CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair RS120-R - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Sort
-18%259 kr
Før 315 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair RS120-R - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 72.8 CFM, max statisk luftryk 4.15 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, kontrolleret af: Corsair iCUE, multi pakke med 3 blæsere, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9050196-WW
EAN: 0840440494652
Varenr.: 3405188
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3)
309 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR RS120-R Fan 3-pack Sort 120 mm
334 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR RS120-R Fan 3-pack Sort 120 mm
429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair RS120-R ARGB kabinetventilator 120 mm - sort, 3-pak
-5%529 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair RS120-R ARGB kabinetventilator 120 mm - sort, 3-pak
-5%549 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
3CompuMail DK334 kr334 krKøb
4Ultrashop429 kr429 krKøb
5Boligcenter DK529 kr529 krKøb
6Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 328 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for CORSAIR RS120-R - Indsats med blæser - omvendt - 120 mm - sort (pakke med 3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026259 kr10 kr (4%)
23. maj 2026249 kr37 kr (13%)
4. maj 2026286 kr28 kr (9%)
30. apr. 2026314 kr19 kr (6%)
27. mar. 2026295 kr4 kr (1%)
16. mar. 2026299 kr9 kr (3%)
14. mar. 2026308 kr10 kr (3%)
26. feb. 2026318 kr7 kr (2%)
24. feb. 2026325 kr4 kr (1%)
22. feb. 2026321 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret