Gå til hovedindhold

Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

Pris fra 259 krtil 509 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA
-28%259 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 72.8 CFM, max statisk luftryk 4.15 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9050181-WW
EAN: 0840006684138
Varenr.: 3266771
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack Fan 3-pack Sort 120 mm
340 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair RS120 ARGB Ventilator 3pk (sort)
359 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR RS120 ARGB Triple Pack Fan 3-pack Sort 120 mm
439 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair RS120 ARGB kabinetventilator 120 mm - sort, 3-pak
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair RS120 ARGB kabinetventilator 120 mm - sort, 3-pak
509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2CompuMail DK340 kr340 krKøb
3Komplett DK359 kr359 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Boligcenter DK489 kr489 krKøb
6Vivas DK509 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Corsair RS120 ARGB 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026259 kr100 kr (28%)
22. maj 2026359 kr1 kr (0%)
21. maj 2026358 kr1 kr (0%)
20. maj 2026359 kr1 kr (0%)
19. maj 2026358 kr61 kr (21%)
30. apr. 2026297 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026303 kr6 kr (2%)
17. apr. 2026309 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026315 kr18 kr (5%)
14. apr. 2026333 kr34 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret