Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3)

Pris fra 529 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX120-R 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA
-37%529 kr
Før 838 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK LX120-R 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 37.7 dBa, lufttryk max 66.7 CFM, max statisk luftryk 4.72 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: iCUE LINK System Hub, farve: sort med RGB. - Corsair iCUE software control to sync all your Corsair iCUE products...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051050-WW
EAN: 0840006688693
Varenr.: 3293489
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3)
579 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB Fan 3-pack Sort 120 mm
987 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæsere 120 mm - Corsair iCUE LINK LX120-R RGB, sort, 3-pak
-8%1.199 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæsere 120 mm - Corsair iCUE LINK LX120-R RGB, sort, 3-pak
-8%1.219 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK529 kr568 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3CompuMail DK987 kr987 krKøb
4Boligcenter DK1.199 kr1.199 krKøb
5Vivas DK1.219 kr1.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 888 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - sort (pakke med 3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026529 kr309 kr (37%)
16. maj 2026838 kr17 kr (2%)
6. maj 2026821 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026815 kr6 kr (1%)
18. apr. 2026821 kr6 kr (1%)
17. apr. 2026815 kr10 kr (1%)
16. apr. 2026805 kr10 kr (1%)
15. apr. 2026795 kr10 kr (1%)
14. apr. 2026785 kr156 kr (25%)
16. mar. 2026629 kr259 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret