Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

Pris fra 529 krtil 969 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 37 dBA
-33%529 kr
Før 786 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK LX120 3-pack - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 69.9 CFM, max statisk luftryk 5.22 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2400 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: (via hub) 4-pins & RGB tilslutning: (via hub) 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: iCUE LINK System Hub, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051030-WW
EAN: 0840006682936
Varenr.: 3263055
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)
649 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit Fan 3-pack Hvid 120 mm
758 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair iCUE Link LX120 RGB startpakke - 3 blæsere, hvid, 120 mm
-27%879 kr
Før 1.209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair iCUE Link LX120 RGB startpakke - 3 blæsere, hvid, 120 mm
-27%899 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit Fan 3-pack Hvid 120 mm
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK529 kr568 krKøb
2CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
3CompuMail DK758 kr758 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr968 krKøb
6Ultrashop969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 908 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 59 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120 RGB Starter Kit - Indsats med blæser - 120 mm - hvid (pakke med 3) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026529 kr246 kr (32%)
21. maj 2026775 kr17 kr (2%)
14. maj 2026792 kr16 kr (2%)
12. maj 2026808 kr22 kr (3%)
5. maj 2026786 kr38 kr (5%)
29. apr. 2026824 kr19 kr (2%)
23. apr. 2026843 kr17 kr (2%)
16. apr. 2026860 kr16 kr (2%)
15. apr. 2026876 kr90 kr (11%)
14. apr. 2026786 kr157 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret