Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA

Pris fra 782 krtil 1.049 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 782 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack Hvid 140 mm
782 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack Hvid 140 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 140 mm - hvid (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051056-WW
EAN: 0840006688754
Varenr.: 1002656762
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA
-4%969 kr
Før 1.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 38.3 dBa, lufttryk max 90.6 CFM, max statisk luftryk 4.22 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: iCUE LINK System Hub, farve: hvid med RGB. - Corsair iCUE software control to sync all your Corsair iCUE products...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051056-WW
EAN: 0840006688754
Varenr.: 3293568
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack Hvid 140 mm
999 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack Hvid 140 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack - Hvid 140 mm Oplev en ny dimension af ydeevne og stil med CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Fan 2-pack. Disse kraftfulde 140 mm blæsere leverer ikke kun fantastisk luftstrøm og effektiv køling, men de tilføjer ogs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: kølepasta)
EAN: 0840006688754
Varenr.: 114985
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-ventilator Corsair 140 mm iCUE Link LX140 RGB Dual (2-pak)
-13%1.029 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-ventilator Corsair 140 mm iCUE Link LX140 RGB Dual (2-pak)
-13%1.049 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK782 kr782 krKøb
2Proshop DK969 kr1.008 krKøb
3Ultrashop999 kr999 krKøb
4Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
5Vivas DK1.049 kr1.128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.014 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 782 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX140-R 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Hvid med RGB - 37 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026782 kr35 kr (4%)
29. maj 2026817 kr6 kr (1%)
28. maj 2026823 kr12 kr (1%)
25. maj 2026835 kr6 kr (1%)
24. maj 2026841 kr6 kr (1%)
23. maj 2026847 kr12 kr (1%)
22. maj 2026859 kr6 kr (1%)
20. maj 2026865 kr55 kr (6%)
13. maj 2026920 kr94 kr (9%)
7. maj 20261.014 kr39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret