Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA

Pris fra 328 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 297 kr 16. maj

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 328 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Expansion Fan 1-pack Sort 140 mm
328 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Expansion Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LX140-R RGB Expansion - Indsats med blæser - omvendt - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051051-WW
EAN: 0840006688709
Varenr.: 1002656694
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA
403 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 38.3 dBa, lufttryk max 90.6 CFM, max statisk luftryk 4.22 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kræver særlig hub: iCUE LINK System Hub, farve: sort med RGB. - Corsair iCUE software control to sync all your Corsair iCUE products. Requires Corsair HUB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051051-WW
EAN: 0840006688709
Varenr.: 3293565
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinett ventilator Corsair iCUE LINK LX140-R RGB 14 cm - sort (1 stk)
-12%509 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinett ventilator Corsair iCUE LINK LX140-R RGB 14 cm - sort (1 stk) billede

Produktinformation

Fordele ved kabinetventilator med RGBGiv din PC et markant løft med Corsair iCUE LINK LX140-R RGB. Den 140 mm store blæser leverer op til 90 cfm luftflow til effektiv køling af dit kabinet, mens 18 adresserbare RGB‑LED’er skaber levende lys i flere farver. Perfekt til gamere og PC‑byggere, der vil kombinere ydeevne og stil i én løsning.Design og ydeevne til dit computerkabinettVentilatoren måler 140 × 140 × 25 mm og vejer 324 g. Den når op til 2.000 RPM med PWM‑styring, så du kan finjustere hastigheden efter behov - fra stille drift til maksimal køling. Med et statisk tryk på 3,55 mmH2O og støjniveau på 35,4 dB ved høj hastighed er den skabt til at flytte luft der, hvor det gælder. Leveres som 1 stk. i boks med medfølgende skruer til nem montering.Type: KabinetventilatorStørrelse: 140 × 140 × 2,5 cmDiameter: 14 cmMaks. omdrejninger: 2.000 RPMMaks. luftflow: 90 cfmMaks. statisk tryk: 3,55 mmH2OStøj ved høj hastighed: 35,4 dBPWM: JaLED-belysning: 18 RGB‑LED’er, flerfarvetFarve: SortVægt: 0,324 kgAntal i pakken: 1 stk.Montering: Skruer inkluderetAnvendelse: ComputerkabinettGaranti: 5 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.31g
EAN: 0840006688709
Varenr.: 1988870
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinett ventilator Corsair iCUE LINK LX140-R RGB 14 cm - sort (1 stk)
-12%529 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK328 kr328 krKøb
2Proshop DK403 kr442 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 297 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 328 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX140-R - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 38 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026328 kr1 kr (0%)
23. maj 2026329 kr8 kr (2%)
22. maj 2026321 kr3 kr (1%)
21. maj 2026324 kr4 kr (1%)
19. maj 2026328 kr26 kr (9%)
17. maj 2026302 kr5 kr (2%)
16. maj 2026297 kr1 kr (0%)
15. maj 2026298 kr2 kr (1%)
14. maj 2026300 kr2 kr (1%)
13. maj 2026302 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret