Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA

Pris fra 282 krtil 519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 272 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 282 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB Fan 1-pack Sort 120 mm
282 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051049-WW
EAN: 0840006688686
Varenr.: 1002656692
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA
308 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 37.7 dBa, lufttryk max 66.7 CFM, max statisk luftryk 4.72 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kræver særlig hub: iCUE LINK System Hub, farve: sort med RGB. - Corsair iCUE software control to sync all your Corsair iCUE products. Requires Corsair HUB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051049-WW
EAN: 0840006688686
Varenr.: 3293485
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-ventilator Corsair 120 mm LX120-R RGB iCUE Link (120×120×25)
499 kr
Til butik
PC-ventilator Corsair 120 mm LX120-R RGB iCUE Link (120×120×25) billede

Produktinformation

Effektiv PC-ventilator med RGB-lysOpgrader luftstrømmen i dit kabinet med Corsair LX120-R RGB. Denne 120 mm ventilator leverer stabil køling til gaming- og arbejds-pc’er, mens de adresserbare RGB-lys skaber et stilrent, farverigt udtryk gennem det semitransparente blæserhjul. Den er designet til iCUE Link-økosystemet, så du kan samle styringen ét sted og få et ryddeligt build.Perfekt til byggeprojekter og opgraderingerMed standardmålet 120×120×25 mm passer den i de fleste kabinetter og radiatorpositioner, så den er oplagt til både nye builds og opgraderinger. iCUE-belysningen gør det let at matche resten af dit setup med dynamiske effekter.Type: Kabinet-/radiatorventilatorStørrelse: 120 × 120 × 25 mmBelysning: RGBSystem: iCUE Link-kompatibelFarve: Sort ramme, semitransparent blæserhjul...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.26g
EAN: 0840006688686
Varenr.: 1922563
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-ventilator Corsair 120 mm LX120-R RGB iCUE Link (120×120×25)
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK282 kr282 krKøb
2Proshop DK308 kr347 krKøb
3Boligcenter DK499 kr499 krKøb
4Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA i 178 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 506 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 282 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Sort - 37 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026282 kr2 kr (1%)
28. maj 2026280 kr2 kr (1%)
27. maj 2026282 kr1 kr (0%)
24. maj 2026283 kr1 kr (0%)
23. maj 2026282 kr1 kr (0%)
22. maj 2026283 kr3 kr (1%)
20. maj 2026280 kr2 kr (1%)
15. maj 2026278 kr1 kr (0%)
14. maj 2026277 kr2 kr (1%)
13. maj 2026275 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret