Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid

Pris fra 232,09 krtil 519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 286,91 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229,04 kr 22. apr.

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232.09 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid
232,09 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: CO-9051053-WW
EAN: 0840006688723
Varenr.: 21686247
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 66 dBA
259 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK LX120-R - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 66 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 37.7 dBa, lufttryk max 66.7 CFM, max statisk luftryk 4.72 mmH2O, omdrejningshastighed: 400 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kræver særlig hub: iCUE LINK System Hub, farve: hvid med RGB. - Corsair iCUE software control to sync all your Corsair iCUE products. Requires Corsair HUB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051053-WW
EAN: 0840006688723
Varenr.: 3293497
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
279 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator Corsair iCUE LINK LX120-R RGB 120 mm - hvid (1 stk.)
499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator Corsair iCUE LINK LX120-R RGB 120 mm - hvid (1 stk.)
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK232,09 kr271,09 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3CompuMail DK279 kr279 krKøb
4Boligcenter DK499 kr499 krKøb
5Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 229,04 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 232,09 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX120-R RGB - Indsats med blæser - omvendt klinge - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026232,09 kr
31. maj 2026232,65 kr22,35 kr (9%)
29. maj 2026255 kr5 kr (2%)
20. maj 2026250 kr5 kr (2%)
19. maj 2026255 kr5 kr (2%)
16. maj 2026250 kr5 kr (2%)
12. maj 2026245 kr15,41 kr (7%)
10. maj 2026229,59 kr
9. maj 2026229,78 kr1,48 kr (1%)
8. maj 2026231,26 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret