Gå til hovedindhold

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333066911
Pris fra 61 krtil 100 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
61 kr
Til butik
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml billede

Produktinformation

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator ansigt fugtighedscreme Kvinder 15 ml Gele

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333066911
EAN: 0192333066911
Varenr.: 3070782
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free
66 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
70 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Moisturizing Face Cream 15 ml
-25%75 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Moisture Surge 100-Hour Auto-Replenishing Hydrator (15ml)
-18%82 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Moisture Surge 100-Hour Auto-Replenishing Hydrator 15 ml
100 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator Moisturizing Face Cream - 15 ml
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2Teknikproffset DK66 kr115 krKøb
3CS MEGASTORE DK70 kr109 krKøb
4NiceHair.dk75 kr75 krKøb
5Bangerhead DK82 kr82 krKøb
6Lyko DK100 kr100 krKøb
7NordicFeel DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free

PriceData har fulgt prisen på Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free i 165 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator 15 ml All Skin Types/Perfume Free de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202661 kr1 kr (2%)
13. mar. 202662 kr2 kr (3%)
1. feb. 202664 kr2 kr (3%)
28. jan. 202666 kr1 kr (1%)
27. jan. 202667 kr1 kr (2%)
26. jan. 202666 kr5 kr (8%)
25. jan. 202661 kr5 kr (8%)
24. jan. 202666 kr4 kr (6%)
23. jan. 202662 kr4 kr (6%)
22. jan. 202666 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret