Gå til hovedindhold

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333042816
Pris fra 220 krtil 385 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 1. maj

Sammenlign priser på Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
220 kr
Til butik
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 192333042816
EAN: 0192333042816
Varenr.: 9356686
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
227 kr
Til butik
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml billede

Produktinformation

Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrator er en oliefri og ekstremt fugtgivende ansigtscreme, som er velegnet til meget tør hud og tør/kombineret hud. Ved hjælp af aktivt aloe-vand og koffein boostes huden med masser af fugt. En kombination af lipider sørger for at holde på fugten ved at styrke hudens barriere.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333042816
EAN: 0192333042816
Varenr.: 3102968
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination
261 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Moisturizing Face Cream 75 ml
-25%288,75 kr
Før 385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Ms Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrator (75ml)
-25%299 kr
Før 397 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Moisture Surge Intense 72H Replenish Hydrator 75 ml
359 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Moisture Surge Intense 72H Replenish Hydrator 75 ml
385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK220 kr259 krKøb
2Proshop DK227 kr266 krKøb
3Teknikproffset DK261 kr310 krKøb
4NiceHair.dk288,75 kr288,75 krKøb
5Bangerhead DK299 kr299 krKøb
6NordicFeel DK359 kr359 krKøb
7Lyko DK385 kr385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination

PriceData har fulgt prisen på Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination i 177 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 75 ml Very Dry To Dry Combination de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026220 kr7 kr (3%)
27. maj 2026227 kr10 kr (5%)
23. maj 2026217 kr3 kr (1%)
22. maj 2026214 kr3 kr (1%)
20. maj 2026217 kr10 kr (5%)
16. maj 2026207 kr10 kr (5%)
13. maj 2026217 kr13 kr (6%)
12. maj 2026204 kr13 kr (6%)
9. maj 2026217 kr5 kr (2%)
8. maj 2026212 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret