Gå til hovedindhold

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333042809
Pris fra 165 krtil 309 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72H Hydrator 50ml
165 kr
Til butik
Clinique Moisture Surge Intense 72H Hydrator 50ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 1
Artikel nr.: 192333042809
EAN: 0192333042809
Varenr.: 6797890
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
165 kr
Til butik
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator billede

Produktinformation

Fugtgivende ansigtscreme giver et øjeblikkeligt fugtboost og kontinuerlig fugt i op til 72 timer med barriereforstærkende lipider, beroligende cica og en oliefri, parfumefri creme-gel-tekstur. Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator er Cliniques hidtil rigeste formel, drevet af aktiveret aloe water og koffein til at holde huden fugtet - selv efter du har vasket ansigtet - samtidig med at den hjælper med at berolige tør eller dehydreret hud. 72 timers fugt, selv efter rensning Auto-Replenishing Lipid-Filler Technology med tre lipider til at forstærke hudbarrieren Hyaluronsyre hjælper med at skabe et fugtreservoir Aktiveret aloe water hjælper med at levere intens fugt Cica hjælper med at berolige og give komfort til tør, sart hud Oliefri og parfumefri Fri for alkohol, sulfater og olie Velegnet til tør og meget tør hud Efterlader huden med en strålende glød, mere fyldig og fløjlsblød, samtidig med at den hjælper med at holde fugten inde og påvirkninger udefra ude.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333042809
EAN: 0192333042809
Varenr.: 2927404
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination
179 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrat
-20%204 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Moisturizing Face Cream, 50 ml.
-30%210 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique - Moisture Surge Intense 72 Hour Lipid Replenishing Hydrating Face Cream - 50 ml
-25%224,95 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Moisturizing Face Cream 50 ml
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 50 ml
229 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrator (50 ml)
-23%232 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrating Face Cream - 50 ml
282 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique - Moisture Surge Intense 72h 50 Ml
299,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Moisture Surge Intense 72-Hour Lipid-Replenishing Hydrating Face Cream 50 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
2Proshop DK165 kr204 krKøb
3Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
4Cocopanda DK204 kr204 krKøb
5Brandshop210 kr210 krKøb
6BilligParfume.dk224,95 kr224,95 krKøb
7NiceHair.dk225 kr225 krKøb
8Beautycos DK229 kr258 krKøb
9Bangerhead DK232 kr232 krKøb
10NordicFeel DK282 kr282 krKøb
11Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
12Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination

PriceData har fulgt prisen på Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination i 177 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydr. 50 ml Very Dry To Dry Combination de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026165 kr14 kr (8%)
14. apr. 2026179 kr6 kr (3%)
8. apr. 2026173 kr8 kr (4%)
25. mar. 2026181 kr7 kr (4%)
26. feb. 2026188 kr7 kr (4%)
19. feb. 2026181 kr7 kr (4%)
16. feb. 2026188 kr10 kr (5%)
6. feb. 2026198 kr1 kr (1%)
31. jan. 2026197 kr8 kr (4%)
15. jan. 2026189 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret