Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685005619
Pris fra 118 krtil 229 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 26. maj

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 15 Pro
118 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

Testet op til 4,8 meter, Testet fra en faldhøjde på 4,8 meter. MagSafe-kampatibel, Er 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst. FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Lavet af 100 % genanvendt plast, At bruge genanvendte materialer er én måde at bidrage til en mere bæredygtig fremtid på – det her cover er lavet af 100 % genanvendt plast. Beskytter i tilfælde af tab, Beskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens ""hov-jeg-tabte-lige-min-enhed""-uheld. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. Fuld adgang til alle funktioner, Beskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper. Ændrer ikke farve over tid, Specialdesignet til at undgå farveændringer over tid. Designet for: Apple iPhone 15 Pro, Dimensioner (B x D x H): 7.6 cm x 1.4 cm x 15.1 cm, Farve: Sort, gennemsigtig, Materiale: Termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), Produktbeskrivelse: CARE by PanzerGlass Urban Combat - bagsidecover til mobiltelefon, Produktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastik, Produkttype: Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet, Vægt: 29 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 15
EAN: 5715685005619
Varenr.: D10183
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat Case MagSafe - sort til iPhone 15 Pro
-6%149 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat Case MagSafe - sort til iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Urban Combat Case Flagship - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - Gennemsigtig / sort - for Apple iPhone 15 ProEn sikker favorit. Skabt til storbyens eventyr og udfordringer. Giver din mobil ultimativ beskyttelse. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Lavet af 100 % genanvendt plastAt bruge genanvendte materialer er én måde at bidrage til en mere bæredygtig fremtid på – det her cover er lavet af 100 % genanvendt plast.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltBredde: 7.6 cmDybde: 1.4 cmFarve: Sort, gennemsigtigHøjde: 15.1 cmMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC)P...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.06g
EAN: 5715685005619
Varenr.: 1818879
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 15 Pro
159 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 15 Pro billede

Produktinformation

Oplev den ultimative beskyttelse med PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe i sort, designet specielt til Apple iPhone 15 Pro. Dette robuste etui kombinerer stil og funktionalitet, hvilket gør det til det perfekte valg for den aktive bruger. Med sin s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685005619
Varenr.: 68437
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 15 Pro
168 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat Case MagSafe - sort til iPhone 15 Pro
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Combat w. Black MagSafe iPhone 15 Pro
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Ultrashop159 kr159 krKøb
4CompuMail DK168 kr168 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb
6Proshop DK189 kr228 krKøb
7CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro i 173 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - gennemsigtig, sort - for Apple iPhone 15 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026118 kr19 kr (19%)
26. maj 202699 kr1 kr (1%)
24. maj 2026100 kr1 kr (1%)
23. maj 2026101 kr1 kr (1%)
21. maj 2026102 kr1 kr (1%)
19. maj 2026103 kr1 kr (1%)
18. maj 2026104 kr1 kr (1%)
16. maj 2026105 kr1 kr (1%)
15. maj 2026106 kr1 kr (1%)
13. maj 2026107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret