Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685027000
Pris fra 119 krtil 225 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Explorer, transparent - iPhone 17 Air (6,6")
-30%119 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Explorer, transparent - iPhone 17 Air (6,6") billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urb...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.1g
EAN: 5715685027000
Varenr.: 1815497
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Urban Explorer Beskyttelsescover Gennemsigtig Apple iPhone Air
129 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Urban Explorer Beskyttelsescover Gennemsigtig Apple iPhone Air billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer 66 til iPhone 17 Air Oplev det perfekte match af stil og beskyttelse med CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer 66 til iPhone 17 Air. Dette elegante cover kombinerer en s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685027000
Varenr.: 106409
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - for Apple iPhone Air
130,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Explorer, transparent - iPhone 17 Air (6,6")
-26%139 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Urban Combat Case Iphone Air Transparent
219 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Urban Explorer Beskyttelsescover Gennemsigtig Apple iPhone Air
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK119 kr119 krKøb
2Ultrashop129 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK130,95 kr169,95 krKøb
4Vivas DK139 kr208 krKøb
5Proshop DK189 kr228 krKøb
6Dustin DK219 kr305,25 krKøb
7CompuMail DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air i 178 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Clear Frame iPhone Air de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026119 kr10 kr (8%)
5. maj 2026129 kr10 kr (7%)
28. apr. 2026139 kr80 kr (37%)
27. apr. 2026219 kr80 kr (58%)
24. apr. 2026139 kr80 kr (37%)
23. apr. 2026219 kr80 kr (58%)
10. apr. 2026139 kr40 kr (22%)
8. apr. 2026179 kr27 kr (13%)
7. apr. 2026206 kr27 kr (15%)
22. mar. 2026179 kr40 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret