Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685026898
Pris fra 168,95 krtil 265 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96,05 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover - for Apple iPhone 17 Pro
168,95 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover - for Apple iPhone 17 Pro billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: CR52608
EAN: 5715685026898
Varenr.: 24498097
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro billede

Produktinformation

En sikker favorit. Skabt til storbyens eventyr og udfordringer. Giver din mobil ultimativ beskyttelse. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning - uden forbehold og undtagelser. Det ultratynde og samtidig bomstærke og stilsikre cover er din perfekte partner i storbyen. Til træning og løb - og alt muligt andet. Klarer alle byens udfordringer og underlag. Giver dig optimal kamerabeskyttelse, så dine billeder og selfies altid er sikre. DARE TO CARE Care er et internationalt livsstils- og techbrand, kendt for sit legende og ansvarlige design. Skabt af de bedste materialer og inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik. Med CARE tager vi ansvar for mennesker og den verden, vi lever i. Vi understøtter bæredygtighed og dit personligt udtryk - og forlænger dine enheders holdbarhed. Opgrader din mobil til en stilsikker og godt beskyttet accessory. Vis verden, at du tager ansvar. Dare to care.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CR52608
EAN: 5715685026898
Varenr.: 3390626
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Flagship Case Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Transparent
199 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Flagship Case Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Transparent billede

Produktinformation

Opdag det elegante og stilfulde CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urb, designet til at beskytte din smartphone uden at gå på kompromis med designet. Med produktnummeret 5715685026898 tilbyder dette cover en krystalklar transparens, der fremhæv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685026898
Varenr.: 106406
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CARE iPhone 17 Pro Urban Explorer cover (gennemsigtig/sort)
223,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Flagship Case Beskyttelsescover til iPhone 17 Pro Transparent
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168,95 kr207,95 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb
4Komplett DK223,75 kr223,75 krKøb
5CompuMail DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 168,95 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 223,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 168,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026168,95 kr20,05 kr (11%)
1. jun. 2026189 kr20,05 kr (12%)
20. maj 2026168,95 kr54,8 kr (24%)
18. maj 2026223,75 kr24,75 kr (12%)
16. maj 2026199 kr24,75 kr (11%)
15. maj 2026223,75 kr24,75 kr (12%)
6. maj 2026199 kr10 kr (5%)
5. maj 2026189 kr10 kr (5%)
28. apr. 2026199 kr24,75 kr (11%)
27. apr. 2026223,75 kr24,75 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret