Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004032
Pris fra 189 krtil 240 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Flagship White MagSafe iPhone 16
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Case Flagship White MagSafe iPhone 16 billede

Produktinformation

- MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. - FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - 4 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H) = Tested with a drop height of 4.8 meters or a rock-climbing-or-working-on-a-scaffolding-and-accidently-dropping-my-device kind of height. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. - Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: PANZER1337
EAN: 5715685004032
Varenr.: 3268495
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Urban Combat Case Magsafe Iphone 16 Transparent
-0%206 kr
Før 206,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Care Urban Combat Case Magsafe Iphone 16 Transparent billede

Produktinformation

Transparent cover holder din iPhone 16 synlig og stilren Opfylder MIL-STD-810H, absorberer stød for at reducere faldskader Gulningshæmmende og oleofobe belægninger holder coveret klart og rent Indbygget MagSafe-ring gør det muligt hurtigt at montere magnetisk tilbehør Lette 34 g holder telefonen slank samtidig med at den får daglig beskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: 1337
EAN: 5715685004032
Varenr.: 5020027866
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Hvid til Apple iPhone 16
229 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Hvid til Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

Oplev den ultimative beskyttelse med PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe i hvid til Apple iPhone 16. Dette robuste cover er designet til at beskytte din telefon mod stød, ridser og hverdagens slitage, uden at gå på kompromis med stilen. Med sin ele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685004032
Varenr.: 62318
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16
229 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Hvid til Apple iPhone 16
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2Dustin DK206 kr292,25 krKøb
3Ultrashop229 kr229 krKøb
4CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
5CompuMail DK240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC), oleofobisk belægning - gennemsigtig, hvid - for Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026189 kr17 kr (8%)
19. maj 2026206 kr12 kr (6%)
17. maj 2026194 kr12 kr (6%)
21. apr. 2026206 kr17 kr (9%)
11. apr. 2026189 kr17 kr (8%)
10. mar. 2026206 kr17 kr (9%)
24. feb. 2026189 kr17 kr (8%)
24. jan. 2026206 kr27 kr (15%)
13. jan. 2026179 kr10 kr (5%)
12. jan. 2026189 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret