Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685021022
Pris fra 168 krtil 233 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 156 kr 14. maj

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE by PanzerGlass- Etui Transparent - MagSafe - iPhone 16e
168 kr
Til butik
PanzerGlass CARE by PanzerGlass- Etui Transparent - MagSafe - iPhone 16e billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urban Combat med hvid Qi-kompatibel - iPhone 16e, En pålidelig favorit, designet til bylivets udfordringer og eventyr. Dette etui giver, ultimativ beskyttelse, af din telefon og sikrer holdbarhed uden at gå på kompromis med stilen. Overlegen beskyttelse, Faldtestet fra 4,8 meter, på alle hjørner og vinkler, Fremstillet af genbrugsplast, for et mere bæredygtigt valg, Kompatibel med trådløs Qi-opladning, - hold din enhed, opladet, uden besvær, 1 års garanti mod gulfarvning, - ingen betingelser eller undtagelser, Urban-klar design, Dette, ultratynde, men ultrastærke, etui er bygget til bylivet. Uanset om det er til løb, træning eller hverdagsaktiviteter, kan det modstå de hårdeste bymiljøer. Etuiet giver også, optimal kamerabeskyttelse, , så dine fotos og selfies forbliver krystalklare og sikre mod skader. VOV AT PLEJE, CARE er et internationalt livsstils- og teknologimærke, der er kendt for sit legende, men ansvarlige design. Inspireret af de nyeste trends inden for mode, kunst og musik kombinerer CARE førsteklasses materialer med bæredygtig innovation. Designet med ansvar, - udviklet med fokus på mennesker og planeten, Forlænger enhedens levetid, med holdbare materialer af høj kvalitet, Forbedrer den personlige stil, og giver samtidig pålidelig beskyttelse, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685021022
Varenr.: D22230
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Urban Combat Case Magsafe Iphone 16e, Iphone 17e Transparent
169 kr
Til butik
Panzerglass Care Urban Combat Case Magsafe Iphone 16e, Iphone 17e Transparent billede

Produktinformation

Beskyttelse i militær kvalitet efter MIL-STD-810H mod tab og stød Gennemsigtigt design bevarer iPhone 16e-udseendet og modvirker gulning over tid MagSafe-kompatibel med iPhone 16e, muliggør problemfri trådløs opladning Oleofobisk belægning og ridsebestandighed reducerer fingeraftryk og mærker Let at montere, slank profil på 12 mm og lav vægt på 34 g passer til daglig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: CRRTPUCG29845
EAN: 5715685021022
Varenr.: 5020039490
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Urban Combat Case Transparent w. White Qi Compatible iPhone 17e | 16e
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Urban Combat Case Transparent w. White Qi Compatible iPhone 17e | 16e billede

Produktinformation

Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Recycled plastic = Made of 100% recycled plastic for a better tomorrow. 3.6 meter drop tested = Tested to withstand drops from heights of up to 3.6 meters. MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: CRRTPUCG29845
EAN: 5715685021022
Varenr.: 3342815
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Care - Iphone 16e - Magsafe Cover - Hvid
189,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Appl
219 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e
229 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE by Flagship Case Transparent Urban Combat w. White Qi Compatible iPhone 16e Beskyttelsescover Transparent Apple iPhone 16e
233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
2Dustin DK169 kr255,25 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
7CompuMail DK233 kr233 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e i 145 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - flagskib - MagSafe-kompatibilitet - plastik - hvid, gennemsigtig - for Apple iPhone 16e de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026168 kr1 kr (1%)
29. maj 2026169 kr1 kr (1%)
28. maj 2026168 kr1 kr (1%)
23. maj 2026169 kr13 kr (8%)
14. maj 2026156 kr13 kr (8%)
28. apr. 2026169 kr13 kr (8%)
9. apr. 2026156 kr13 kr (8%)
29. mar. 2026169 kr12 kr (7%)
27. jan. 2026181 kr12 kr (7%)
10. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret