Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004698
Pris fra 79 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable til iPhone 16 Plus - Grøn
-45%79 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable til iPhone 16 Plus - Grøn billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Fashionable Case - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - grøn - for Apple iPhone 16 PlusFearlessly Fashionable, BABY!Testet op til 1,2 meterTestet fra en faldhøjde på 1,2 meter.Slim designNyd elegant design og beskyttelse uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Kompatibel med trådløs opladningDu kan beholde coveret på og stadig oplade din enhed trådløst. Slut med bekymringer.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.GenereltBredde: 8.116 cmDybde: 1.321 cmFarve: Skarpt grønHøjde: 16.429 cmMateriale: Termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægningPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentdropbeskyttelsestødresistentEgenska...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 5715685004698
Varenr.: 1817312
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Plus Grøn
89 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Plus Grøn billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Plus - Grøn Beskyttelse møder stil med PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Plus i en elegant grøn farve. Dette etui er designet til at beskytte din enhed mod daglig slitage, stød og ridser, samti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685004698
Varenr.: 62393
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Plus Grøn
94 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Fashionable til iPhone 16 Plus - Grøn
-40%99 kr
Før 164 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Fashion Green iPhone 16 Plus
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Fashionable Case for iPhone 16 Plus Green
112 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK79 kr79 krKøb
2Ultrashop89 kr89 krKøb
3CompuMail DK94 kr94 krKøb
4Vivas DK99 kr168 krKøb
5Proshop DK109 kr148 krKøb
6Teknikproffset DK112 kr161 krKøb
7CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus i 173 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - termoplastisk polyuretan (TPU), silikonebelægning - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202679 kr10 kr (11%)
28. apr. 202689 kr5 kr (5%)
27. apr. 202694 kr5 kr (6%)
24. apr. 202689 kr5 kr (5%)
23. apr. 202694 kr5 kr (6%)
8. apr. 202689 kr5 kr (5%)
7. apr. 202694 kr5 kr (6%)
22. mar. 202689 kr5 kr (5%)
21. mar. 202694 kr5 kr (6%)
13. mar. 202689 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret