Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685004117
Pris fra 149 krtil 229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 13. maj

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 16
149 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

Oplev PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe i sort til Apple iPhone 16 og 15 - den perfekte kombination af stil og beskyttelse. Dette robuste cover er designet til at modstå hverdagens udfordringer, samtidig med at det giver en slank og moderne æstet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685004117
Varenr.: 62425
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 16
154 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Flagship Black MagSafe iPhone 16
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CARE by PanzerGlass Case Flagship Black MagSafe iPhone 16 billede

Produktinformation

- MagSafe compatible = Works perfectly with MagSafe for hassle-free wireless charging. - FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - 4 x Military Grade Standard (MIL-STD-810H) = Tested with a drop height of 4.8 meters or a rock-climbing-or-working-on-a-scaffolding-and-accidently-dropping-my-device kind of height. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - Full access to all functions = Protects your device while still providing easy access to all button controls. - Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use.

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: PANZER1345
EAN: 5715685004117
Varenr.: 3268487
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Urban Combat Case Magsafe Sort til Apple iPhone 16, 15
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop149 kr149 krKøb
2CompuMail DK154 kr154 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Teknikproffset DK199 kr248 krKøb
5CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - oleofobisk belægning, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sort, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026149 kr5 kr (3%)
24. maj 2026154 kr5 kr (3%)
20. maj 2026149 kr49 kr (49%)
16. maj 2026100 kr1 kr (1%)
13. maj 202699 kr60 kr (38%)
11. maj 2026159 kr60 kr (61%)
10. maj 202699 kr50 kr (34%)
8. maj 2026149 kr50 kr (51%)
3. maj 202699 kr50 kr (34%)
28. apr. 2026149 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret