Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046403
Pris fra 399 krtil 676,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 277,95 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 /0548C001 Magenta
399 kr
Til butik
Canon PFI-1000 /0548C001 Magenta billede

Produktinformation

80 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0548C001
EAN: 4549292046403
Varenr.: 2532137
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000M Magenta Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Canon PFI-1000M Magenta Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon PFI-1000M Magenta Printerpatron Original Magenta Printerpatron (PFI-1000M) Oemnr. : 0548C001Indhold : 80 ml.Farve : Rød - MagentaType : PFI-1000, PFI-1000MMærke : Original Canon PFI-1000M blækpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Imageprograf Pro 1000
EAN: 4549292046403
Varenr.: 0548C001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 M Magenta 5885 sider Blækbeholder 0548C001
435 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0548C001 PFI-1000 Magenta
-27%512 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 M Magenta 5885 sider Blækbeholder 0548C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Pfi-1000 M - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 Magenta
676,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3CompuMail DK435 kr435 krKøb
4InkClub DK435 kr435 krKøb
5Teknikproffset DK512 kr591 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8RedOffice Konpap676,95 kr676,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 M Blækpatron Magenta PFI-1000M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026399 kr20 kr (5%)
7. maj 2026419 kr20 kr (5%)
1. maj 2026399 kr20 kr (5%)
23. apr. 2026419 kr20 kr (5%)
17. apr. 2026399 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026401 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026400 kr4 kr (1%)
14. mar. 2026404 kr15 kr (4%)
25. feb. 2026419 kr19 kr (5%)
20. feb. 2026400 kr19 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret