Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046595
Pris fra 399 krtil 698,73 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 299,73 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 21. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0555C001 Blue
399 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0555C001 Blue billede

Produktinformation

80 ml, blå, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0555C001
EAN: 4549292046595
Varenr.: 2532144
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000B Blue Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 B Blå 4875 sider Blækbeholder 0555C001
430 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0555C001 PFI-1000 Blå
-23%506 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 B Blå 4875 sider Blækbeholder 0555C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Blå Pfi-1000 B - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-1000B - Blå, 80 ml
-2%599 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-1000B - Blå, 80 ml
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 blue
698,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3CompuMail DK430 kr430 krKøb
4InkClub DK435 kr435 krKøb
5Teknikproffset DK506 kr555 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8Boligcenter DK599 kr599 krKøb
9Vivas DK619 kr698 krKøb
10RedOffice Konpap698,73 kr698,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A i 172 dage. Laveste pris i perioden er 384 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 B Blækpatron Blå PFI-1000B Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026399 kr3 kr (1%)
21. maj 2026396 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026399 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026404 kr6 kr (2%)
28. mar. 2026398 kr17 kr (4%)
27. mar. 2026415 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026419 kr4 kr (1%)
23. mar. 2026415 kr4 kr (1%)
16. mar. 2026419 kr6 kr (1%)
15. mar. 2026413 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret